LAJMI I FUNDIT:

Humori

64 Artikuj

Fëmijët sensin për humor e marrin nga prindërit

Fëmijët sensin për humor e marrin nga prindërit

Këshilla për prindër
Tri shenjat e horoskopit që janë shakaxhinjtë më të mëdhenj

Tri shenjat e horoskopit që janë shakaxhinjtë më të mëdhenj

Astrologji
Njerëzit me sens humori janë më tërheqës: Sa e rëndësishme është për një marrëdhënie romantike

Njerëzit me sens humori janë më tërheqës: Sa e rëndësishme është për një marrëdhënie romantike

Intimitet dhe Pasion
Diktatura pa humor ose mungesa e barsoletave shqiptare mbi socializmin

Diktatura pa humor ose mungesa e barsoletave shqiptare mbi socializmin

Analiza
Ana e errët e anglezit tipik

Ana e errët e anglezit tipik

Teatri
Si ndikon ngjyra e dhomës në humorin e fëmijëve: Mendoni ta rregulloni hapësirën e fëmijëve, patjetër lexoni këtë tekst!

Si ndikon ngjyra e dhomës në humorin e fëmijëve: Mendoni ta rregulloni hapësirën e fëmijëve, patjetër lexoni këtë tekst!

Rregullimi i shtëpisë
Sipas hulumtimeve të reja, ky lloj i meshkujve i dhurojnë orgazmat më të mira

Sipas hulumtimeve të reja, ky lloj i meshkujve i dhurojnë orgazmat më të mira

Intimitet dhe Pasion
Të gjithë nuancat e humorit, nga shakaja e mirë deri te ndjenja e dëshpërimit

Të gjithë nuancat e humorit, nga shakaja e mirë deri te ndjenja e dëshpërimit

Psikologji
Tipari që tregon nëse dikush është inteligjent mbi mesataren

Tipari që tregon nëse dikush është inteligjent mbi mesataren

Lifestyle
Aroma e kësaj luleje ndihmon te problemet me ankthin dhe pagjumësinë, por edhe kundër fobive

Aroma e kësaj luleje ndihmon te problemet me ankthin dhe pagjumësinë, por edhe kundër fobive

Të tjera
Tri arsye se përse humori është çelësi i suksesit në vend të punës!

Tri arsye se përse humori është çelësi i suksesit në vend të punës!

Karriera
Si e dini se keni një nivel të ulët të hormoneve që ndikon në humorin tuaj? Shtoni dopaminën

Si e dini se keni një nivel të ulët të hormoneve që ndikon në humorin tuaj? Shtoni dopaminën

Shëndetësi Lajme
Tri shenjat e horoskopit me sensin më të mirë për humor

Tri shenjat e horoskopit me sensin më të mirë për humor

Lifestyle
Ndjesia e humorit te një bebe zhvillohet gjatë muajit të parë të jetës

Ndjesia e humorit te një bebe zhvillohet gjatë muajit të parë të jetës

Bebja këtu
Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Manikyr dhe pedikyr
Ditët më të gjata do t’ju ndryshojnë humorin: Si të përfitojmë nga ndryshimi i orës

Ditët më të gjata do t’ju ndryshojnë humorin: Si të përfitojmë nga ndryshimi i orës

Shëndetësi Lajme
Humori i ndihmon shëndetit: Kush qesh, shpenzon kalori dhe forcon imunitetin

Humori i ndihmon shëndetit: Kush qesh, shpenzon kalori dhe forcon imunitetin

Shëndetësi Lajme
Merreni me qetësi: Gjashtë gjëra që do t’ju ndryshojnë humorin si me magji

Merreni me qetësi: Gjashtë gjëra që do t’ju ndryshojnë humorin si me magji

Këshilla dhe arsye
Tef Palushi, mjeshtri i barsoletave antikomuniste

Tef Palushi, mjeshtri i barsoletave antikomuniste

Fakte
Psikologët propozojnë: Nëse jeni të pasigurt gjatë marrëdhënies seksuale, ka ilaç!

Psikologët propozojnë: Nëse jeni të pasigurt gjatë marrëdhënies seksuale, ka ilaç!

Këshilla Lifestyle
Pse librat më qesharakë janë edhe më seriozët?

Pse librat më qesharakë janë edhe më seriozët?

Fakte
Vdes shkrimtari dhe humoristi Mikhail Zhvanetsky

Vdes shkrimtari dhe humoristi Mikhail Zhvanetsky

Cult+
JAGSHEMASH

JAGSHEMASH

Cult+
Satira mund të provokojë zhvillime të mëdha

Satira mund të provokojë zhvillime të mëdha

Fakte