LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

420 Artikuj

“Me Hillary Clinton Presidente, shqiptarët do të kenë në Shtëpinë e Bardhë, mikeshën më të madhe” (Foto)

“Me Hillary Clinton Presidente, shqiptarët do të kenë në Shtëpinë e Bardhë, mikeshën më të madhe” (Foto)

Politikë
Clinton: Mos më fajësojnë mua, Obama e mori vendimin për Libinë

Clinton: Mos më fajësojnë mua, Obama e mori vendimin për Libinë

Nga Bota
Trump: Jeta e Hillary Clinton është një gënjeshtër

Trump: Jeta e Hillary Clinton është një gënjeshtër

Nga Bota
Lobistët e Kosovës të lidhur me “Panama Papers”

Lobistët e Kosovës të lidhur me “Panama Papers”

Kosovë
“Panama Papers”, “re të zeza” edhe mbi Hillary Clinton!

“Panama Papers”, “re të zeza” edhe mbi Hillary Clinton!

Nga Bota
Sanders dhe Cruz fituan në Viskonsin

Sanders dhe Cruz fituan në Viskonsin

Nga Bota
Hillary Clinton humb durimin me një aktiviste të ndryshimeve klimatike (Video)

Hillary Clinton humb durimin me një aktiviste të ndryshimeve klimatike (Video)

Nga Bota
A ka alienë në bazën ajrore “Area 51”? Clinton premton përgjigje

A ka alienë në bazën ajrore “Area 51”? Clinton premton përgjigje

Nga Bota
Gafa e Donald Trump që tërboi Rusinë (Video)

Gafa e Donald Trump që tërboi Rusinë (Video)

Nga Bota
Studimi i “Economist”: Trump president, rrezik global

Studimi i “Economist”: Trump president, rrezik global

Nga Bota
Zgjedhjet në SHBA, fitore të rëndësishme për Trump dhe Clinton

Zgjedhjet në SHBA, fitore të rëndësishme për Trump dhe Clinton

Nga Bota
Ai ishte ky përqafimi anti-Trump?

Ai ishte ky përqafimi anti-Trump?

Nga Bota