LAJMI I FUNDIT:
Harry Kane

Harry Kane

659 Artikuj

Info

Kane ka lindur më 28 korrik 1993 dhe aktualisht është lojtar i Tottenham Hotspur.

Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri

Nga kriza ndaj Man Cityt tek ndërtimi i Real Madridit të ri

La Liga
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Pesë yjet që mund të zëvendësojnë Karim Benzeman te Real Madridi

Pesë yjet që mund të zëvendësojnë Karim Benzeman te Real Madridi

La Liga
Real Madridi dëshiron të nënshkruajë me Harry Kane, pavarësisht nëse Benzema qëndron apo largohet

Real Madridi dëshiron të nënshkruajë me Harry Kane, pavarësisht nëse Benzema qëndron apo largohet

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Premier League
Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Premier League
Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Premier League
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Premier League
Harry Kanë është objektivi i preferuar i Ancelottit për sulmuesin e ri të Real Madridit

Harry Kanë është objektivi i preferuar i Ancelottit për sulmuesin e ri të Real Madridit

La Liga
Harry Kane iu ofrua Real Madridit në një marrëveshje shokuese shkëmbimi

Harry Kane iu ofrua Real Madridit në një marrëveshje shokuese shkëmbimi

La Liga
Një pamje e re e Newcastles nga sezoni i ri: Lista me 11 lojtarët që mund t’i transferojnë në verë

Një pamje e re e Newcastles nga sezoni i ri: Lista me 11 lojtarët që mund t’i transferojnë në verë

Premier League
Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Ndërkombëtare
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
Rindërtimi i Real Madridit: Këto janë tre nënshkrimet që Maldini do të bënte te Los Blancos

Rindërtimi i Real Madridit: Këto janë tre nënshkrimet që Maldini do të bënte te Los Blancos

La Liga
Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

La Liga
“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

Premier League
Dalin detaje se si Harry Kane mund të largohet si i lirë nga Tottenhami

Dalin detaje se si Harry Kane mund të largohet si i lirë nga Tottenhami

Premier League
Tottenhami ia cakton dy çmime Harry Kanes – ndryshe do paguajnë skuadrat jashtë Ligës Premier për kartonin e tij

Tottenhami ia cakton dy çmime Harry Kanes – ndryshe do paguajnë skuadrat jashtë Ligës Premier për kartonin e tij

Premier League
“Është shumë i vjetër dhe shumë i shtrenjtë”, Matthaus paralajmëron Bayernin për Kane – tregon emrat që mund t’i blejnë

“Është shumë i vjetër dhe shumë i shtrenjtë”, Matthaus paralajmëron Bayernin për Kane – tregon emrat që mund t’i blejnë

Bundesliga
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League