LAJMI I FUNDIT:

Haraçina

34 Artikuj

Arrestohet një 28-vjeçar nga Haraçina

Arrestohet një 28-vjeçar nga Haraçina

Maqedonia e Veriut
Haraçinë, nuk ka zjarre aktive

Haraçinë, nuk ka zjarre aktive

Maqedonia e Veriut
Borxhi i papaguar, banorët e Haraçinës pa ujë për pije

Borxhi i papaguar, banorët e Haraçinës pa ujë për pije

Maqedonia e Veriut
49-vjeçari nga Haraçina kapet duke transportuar dru pa leje

49-vjeçari nga Haraçina kapet duke transportuar dru pa leje

Maqedonia e Veriut
MPB me aksion policor në Hasanbeg e Haraçinë të Shkupit

MPB me aksion policor në Hasanbeg e Haraçinë të Shkupit

Maqedonia e Veriut
Kontrollë ndaj 54 personave në objektet hotelierike të Haraçinës

Kontrollë ndaj 54 personave në objektet hotelierike të Haraçinës

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Pjesëtarë të MPB-së bashkëpunojnë me grupe kriminele në Haraçinë

Mickoski: Pjesëtarë të MPB-së bashkëpunojnë me grupe kriminele në Haraçinë

Maqedonia e Veriut
Arrestohen tre persona për sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi tregon arsyet e sulmit ndaj tij

Arrestohen tre persona për sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi tregon arsyet e sulmit ndaj tij

Maqedonia e Veriut
Bekteshi: Komuna e Haraçinës vazhdimisht është diskriminuar

Bekteshi: Komuna e Haraçinës vazhdimisht është diskriminuar

Maqedonia e Veriut
68 vjeçari nga Haraçina gjuan me armë zjarri bashkëshorten e tij, rastin e lajmëron në polici

68 vjeçari nga Haraçina gjuan me armë zjarri bashkëshorten e tij, rastin e lajmëron në polici

Maqedonia e Veriut
Protesta para EVN-së, banorët e Haraçinës dy ditë pa rrymë

Protesta para EVN-së, banorët e Haraçinës dy ditë pa rrymë

Maqedonia e Veriut
Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Haraçinë

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Haraçinë

Kronikë e Zezë
Pamje nga aksioni i sotëm policor në Haraçinë, është arrestuar edhe një polic

Pamje nga aksioni i sotëm policor në Haraçinë, është arrestuar edhe një polic

Maqedonia e Veriut
Bastisje në Haraçinë, konfiskohen 1.5 kg heroinë

Bastisje në Haraçinë, konfiskohen 1.5 kg heroinë

Kronikë e Zezë
Aksion policor në Haraçinë

Aksion policor në Haraçinë

Kronikë e Zezë
Arrestohet një banor i Haraçinës, posedonte armë pa leje

Arrestohet një banor i Haraçinës, posedonte armë pa leje

Kronikë e Zezë
Prokuroria për vrasjen në Haraçinë: Plumbi i viktimës ishte në pjesën e pasme të kokës

Prokuroria për vrasjen në Haraçinë: Plumbi i viktimës ishte në pjesën e pasme të kokës

Gjyqësi
Haraçinë, një person vret bashkëshorten e tij

Haraçinë, një person vret bashkëshorten e tij

Kronikë e Zezë
Arrestohen tre persona nga Haraçina, dyshohen për vjedhje të rëndë

Arrestohen tre persona nga Haraçina, dyshohen për vjedhje të rëndë

Kronikë e Zezë
MPPS e Maqedonisë nënshkroi marrëveshje për ndërtimin e katër çerdheve

MPPS e Maqedonisë nënshkroi marrëveshje për ndërtimin e katër çerdheve

Maqedonia e Veriut
Digjet deponia e egër në Haraçinë

Digjet deponia e egër në Haraçinë

Komunat
Prokuroria dhe MPB nuk kanë nisur procedurë për sulmin ndaj gazetarëve në Haraçinë

Prokuroria dhe MPB nuk kanë nisur procedurë për sulmin ndaj gazetarëve në Haraçinë

Maqedonia e Veriut
Greqi, i riu nga Haraçina humb jetën duke shpëtuar një fëmijë nga zhytja

Greqi, i riu nga Haraçina humb jetën duke shpëtuar një fëmijë nga zhytja

Maqedonia e Veriut
Shkelen me makinë dy policë në Haraçinë, MPB jep detaje

Shkelen me makinë dy policë në Haraçinë, MPB jep detaje

Rexhep Azizi