LAJMI I FUNDIT:

Gresa Krasniqi

17 Artikuj

Lyrical Son po bëhet baba për herë të tretë

Lyrical Son po bëhet baba për herë të tretë

Yjet
“Jam arsimuar për mësues, por jam detyruar të luftoj kundër Serbisë”, vajza e Krasniqit kujton fjalimin e tij në Gjykatën Speciale

“Jam arsimuar për mësues, por jam detyruar të luftoj kundër Serbisë”, vajza e Krasniqit kujton fjalimin e tij në Gjykatën Speciale

Kosovë
Vajza e Jakup Krasniqit: Çlirimtarët po mbahen padrejtësisht në Hagë, kryeministri Kurti asnjë fjalë për babain tim

Vajza e Jakup Krasniqit: Çlirimtarët po mbahen padrejtësisht në Hagë, kryeministri Kurti asnjë fjalë për babain tim

Kosovë
Me një shkrim emocional, vajza e Jakup Krasniqit ia uron ditëlindjen e 71-të babait të saj

Me një shkrim emocional, vajza e Jakup Krasniqit ia uron ditëlindjen e 71-të babait të saj

Kosovë
Jakup Krasniqin e viziton vajza e tij në Hagë: Sot në prehrin tënd mu qetësua shpirti babi

Jakup Krasniqin e viziton vajza e tij në Hagë: Sot në prehrin tënd mu qetësua shpirti babi

Kosovë
Feston ditëlindjen e 37-të, bashkëshortja Gresa Krasniqi me dedikim të veçantë për Lyrical Son

Feston ditëlindjen e 37-të, bashkëshortja Gresa Krasniqi me dedikim të veçantë për Lyrical Son

Yjet
Lyrical Son tregon momentin e vështirë të jetës, kur mjekët i kërkuan ndërprerjen e shtatzënisë së Gresës

Lyrical Son tregon momentin e vështirë të jetës, kur mjekët i kërkuan ndërprerjen e shtatzënisë së Gresës

Yjet
Lyrical Son me urim të përzemërt në ditëlindjen e bashkëshortes

Lyrical Son me urim të përzemërt në ditëlindjen e bashkëshortes

Yjet
Në përvjetorin e gjashtë të martesës, Lyrical Son me dedikim për bashkëshorten e tij

Në përvjetorin e gjashtë të martesës, Lyrical Son me dedikim për bashkëshorten e tij

Yjet
Lyrical Son publikon një fotografi përkrah bashkëshortes nga dasma e MC Kreshës

Lyrical Son publikon një fotografi përkrah bashkëshortes nga dasma e MC Kreshës

Yjet
Lyrical Son e uron në mënyrë të veçantë bashkëshorten për ditëlindje

Lyrical Son e uron në mënyrë të veçantë bashkëshorten për ditëlindje

Yjet
Edhe kur është larg, Lyrical Son kujdeset që t’u bëjë befasi dhe dhurata të veçanta bashkëshortes e vajzave

Edhe kur është larg, Lyrical Son kujdeset që t’u bëjë befasi dhe dhurata të veçanta bashkëshortes e vajzave

Yjet
Bashkëshortja me dedikim special për Lyrical Sonin në përvjetorin e tyre të gjashtë

Bashkëshortja me dedikim special për Lyrical Sonin në përvjetorin e tyre të gjashtë

Yjet
Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij publikojnë një fotografi atraktive nga Kreta

Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij publikojnë një fotografi atraktive nga Kreta

Yjet
Lyrical Son dhe Gresa, me vajzën në pushime ekzotike (Foto)

Lyrical Son dhe Gresa, me vajzën në pushime ekzotike (Foto)

Yjet
E bija e “fut në borxh” Jakup Krasniqin (Foto)

E bija e “fut në borxh” Jakup Krasniqin (Foto)

Fun Lajme
Kur vajzat e politikanëve kosovarë zhvishen (Foto)

Kur vajzat e politikanëve kosovarë zhvishen (Foto)

Yjet