LAJMI I FUNDIT:
Gareth Southgate

Gareth Southgate

160 Artikuj

Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Ndërkombëtare
“Arma sekret” e Anglisë për në Euro 2024 ka bërë që të gjithë të flasin për të

“Arma sekret” e Anglisë për në Euro 2024 ka bërë që të gjithë të flasin për të

Përfaqësueset
Gjashtë arsyet pse EURO 2024 do të jetë i jashtëzakonshëm dhe emocionues

Gjashtë arsyet pse EURO 2024 do të jetë i jashtëzakonshëm dhe emocionues

Përfaqësueset
“Southgate nuk është i përshtatshëm për Man Utd”, legjenda e klubit shpërfill trajnerin e Anglisë

“Southgate nuk është i përshtatshëm për Man Utd”, legjenda e klubit shpërfill trajnerin e Anglisë

Premier League
“Djem të shkëlqyer, sa e vështirë t’i lija jashtë” – Southgate flet për vendimin që t’i lërë jashtë disa lojtarë kryesorë

“Djem të shkëlqyer, sa e vështirë t’i lija jashtë” – Southgate flet për vendimin që t’i lërë jashtë disa lojtarë kryesorë

Përfaqësueset
Gareth Southgate konfirmon 26 lojtarët me të cilët Anglia do të kërkojë triumfin në Euro 2024

Gareth Southgate konfirmon 26 lojtarët me të cilët Anglia do të kërkojë triumfin në Euro 2024

Përfaqësueset
Dy yje të Anglisë largohen nga grumbullimi, vendim që nuk pritej nga Southgate

Dy yje të Anglisë largohen nga grumbullimi, vendim që nuk pritej nga Southgate

Përfaqësueset
Maddison dhe gjashtë lojtarët e Anglisë që pritet të përjashtohen nga lista e Southgate për Euro 2024

Maddison dhe gjashtë lojtarët e Anglisë që pritet të përjashtohen nga lista e Southgate për Euro 2024

Përfaqësueset
Gareth Southgate vazhdon të admirohet nga drejtuesit e Man Utd

Gareth Southgate vazhdon të admirohet nga drejtuesit e Man Utd

Premier League
Harry Kane me një kërkesë banale në ndeshjen ndaj Bosnjës, por Southgate e refuzoi atë

Harry Kane me një kërkesë banale në ndeshjen ndaj Bosnjës, por Southgate e refuzoi atë

Ndërkombëtare
Anglezët luajtën kundër Bosnjës me një formacion që nuk ishte parë për 30 vjet, Southgate tregoi pse mori këtë vendim

Anglezët luajtën kundër Bosnjës me një formacion që nuk ishte parë për 30 vjet, Southgate tregoi pse mori këtë vendim

Premier League
Southgate me dhimbje koke, Anglia pa pesë lojtarë të lënduar dhe katër që nuk kanë arritur ende në kampin stërvitor

Southgate me dhimbje koke, Anglia pa pesë lojtarë të lënduar dhe katër që nuk kanë arritur ende në kampin stërvitor

Përfaqësueset
Top ylli anglez që u la jashtë listës nga Southgate thotë se meritonte ftesën për Euro 2024

Top ylli anglez që u la jashtë listës nga Southgate thotë se meritonte ftesën për Euro 2024

Përfaqësueset
Emri surprizë del të jetë kandidati kryesor për ta zëvendësuar Southgate si trajner i Anglisë

Emri surprizë del të jetë kandidati kryesor për ta zëvendësuar Southgate si trajner i Anglisë

Përfaqësueset
Marcus Rashford thyen heshtjen me një koment befasues pasi u la jashtë listës për Euro 2024

Marcus Rashford thyen heshtjen me një koment befasues pasi u la jashtë listës për Euro 2024

Përfaqësueset
Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Përfaqësueset
Katër yje të Ligës Premier rrezikojnë të mbesin jashtë skuadrës së Anglisë për Euro 2024

Katër yje të Ligës Premier rrezikojnë të mbesin jashtë skuadrës së Anglisë për Euro 2024

Përfaqësueset
Zbulohet objektivi kryesor i Man Utd për të zëvendësuar Ten Hag

Zbulohet objektivi kryesor i Man Utd për të zëvendësuar Ten Hag

Premier League
Gareth Southgate shokon të gjithë – fton te Anglia një lojtar i cili ka luajtur në Championship këtë sezon

Gareth Southgate shokon të gjithë – fton te Anglia një lojtar i cili ka luajtur në Championship këtë sezon

Përfaqësueset
Southgate thyen heshtjen pas ‘arsyes së vërtetë’ të White për mospërfilljen e Anglisë

Southgate thyen heshtjen pas ‘arsyes së vërtetë’ të White për mospërfilljen e Anglisë

Përfaqësueset
Ish-ylli i Liverpoolit i kërkon klubit të konsiderojë Southgaten si pasues i Kloppit

Ish-ylli i Liverpoolit i kërkon klubit të konsiderojë Southgaten si pasues i Kloppit

Premier League
U tha se do të bëhet trajner i Man Utd, Southgate i përgjigjet spekulimeve

U tha se do të bëhet trajner i Man Utd, Southgate i përgjigjet spekulimeve

Premier League
Dy personat që po e favorizojnë Gareth Southgaten për ta zëvendësuar Ten Hagun te Man United

Dy personat që po e favorizojnë Gareth Southgaten për ta zëvendësuar Ten Hagun te Man United

Premier League
Manchester United befason të gjithë me trajnerin që do të zëvendësojë Ten Hag në stol

Manchester United befason të gjithë me trajnerin që do të zëvendësojë Ten Hag në stol

Premier League