LAJMI I FUNDIT:

Gabri Veiga

14 Artikuj

Rregullat e La Ligas bllokojnë rikthimin e Gabri Veigas si huazim te Celta Vigo

Rregullat e La Ligas bllokojnë rikthimin e Gabri Veigas si huazim te Celta Vigo

Ndërkombëtare
“Lojtarët po shkojnë në Arabi për para”, ylli i Atletico Madridit flet për fenomenin e ‘ikjes’ së lojtarëve në Lindjen e Mesme

“Lojtarët po shkojnë në Arabi për para”, ylli i Atletico Madridit flet për fenomenin e ‘ikjes’ së lojtarëve në Lindjen e Mesme

Ndërkombëtare
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
Zyrtare: Talenti i madh spanjoll, Gabri Veiga prezantohet te Al Ahli

Zyrtare: Talenti i madh spanjoll, Gabri Veiga prezantohet te Al Ahli

Ligat tjera
“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

“E turpshme”, Kroos godet ashpër Gabri Veigan pasi ka pranuar transferimin në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Napoli dhe Celta Vigo arrijnë marrëveshje për Gabri Veiga

Napoli dhe Celta Vigo arrijnë marrëveshje për Gabri Veiga

Serie A
Liverpooli bën një ofertë joshëse në drejtim të Celta Vigos për Gabri Veigan

Liverpooli bën një ofertë joshëse në drejtim të Celta Vigos për Gabri Veigan

Premier League
Emërohen katër opsionet e Chelseat për pozicionin e mesfushës sulmuese – njëri ka një lëndim afatgjatë

Emërohen katër opsionet e Chelseat për pozicionin e mesfushës sulmuese – njëri ka një lëndim afatgjatë

Premier League
Laporta takohet me super agjentin Pini Zahavi: Tre lojtarët që mund ta afrohen te Barcelona

Laporta takohet me super agjentin Pini Zahavi: Tre lojtarët që mund ta afrohen te Barcelona

La Liga
Garë e madhe për Gabri Veigan, pesë top klube pas mesfushorit spanjoll

Garë e madhe për Gabri Veigan, pesë top klube pas mesfushorit spanjoll

La Liga
Liverpooli i gatshëm ta paguajë klauzolën e Gabri Veiga

Liverpooli i gatshëm ta paguajë klauzolën e Gabri Veiga

Premier League
Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Liverpooli është favorit për të nënshkruar me Gabri Veiga

Premier League
Kështu mund të duket Real Madridi në vitin 2024 pasi Modric dhe Kroos të largohen – formacioni është i frikshëm që do të vazhdojë dominimin

Kështu mund të duket Real Madridi në vitin 2024 pasi Modric dhe Kroos të largohen – formacioni është i frikshëm që do të vazhdojë dominimin

La Liga
Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

La Liga