LAJMI I FUNDIT:
Franck Ribery

Franck Ribery

154 Artikuj

Info

Franck Ribery është futbollist francez i lindur më 7 prill 1983.

Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Shkumbin Pireva
“Topi u ndal, por emocionet brenda meje jo” – Franck Ribery i jep fund karrierës fantastike si futbollist

“Topi u ndal, por emocionet brenda meje jo” – Franck Ribery i jep fund karrierës fantastike si futbollist

Serie A
“Ndodhi diçka e çuditshme, zgjedhje politike”, Ribery këmbëngul se e ka merituar Topin e Artë 2013 më shumë se Messi dhe Ronaldo

“Ndodhi diçka e çuditshme, zgjedhje politike”, Ribery këmbëngul se e ka merituar Topin e Artë 2013 më shumë se Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

Nuk është vetëm Kylian Mbappe – pesë raste kur Florentino Perez dështoi t’i ofrojë yjet edhe pse i kishte në dorë

La Liga
Ribery: Barcelona, Juventusi dhe Real Madridi i Mourinhos më kërkuan

Ribery: Barcelona, Juventusi dhe Real Madridi i Mourinhos më kërkuan

Serie A
Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Ndërkombëtare
Kartoni i kuq më i çuditshëm ndonjëherë vjen nga Serie A, Ampadu ndëshkohet pas një ndërhyrje të pastër në Riberyn

Kartoni i kuq më i çuditshëm ndonjëherë vjen nga Serie A, Ampadu ndëshkohet pas një ndërhyrje të pastër në Riberyn

Serie A
Luiz e Ribery në një skuadër – dyshja do luajnë së bashku në Serie A

Luiz e Ribery në një skuadër – dyshja do luajnë së bashku në Serie A

Serie A
Ribery do të mbetet në Serie A, në bisedime me dy skuadra

Ribery do të mbetet në Serie A, në bisedime me dy skuadra

Serie A
Ribery largohet nga Fiorentina: Nuk treguan respekt për mua

Ribery largohet nga Fiorentina: Nuk treguan respekt për mua

Serie A
Formacioni më i mirë me lojtarët të cilëve u kanë skaduar kontratat

Formacioni më i mirë me lojtarët të cilëve u kanë skaduar kontratat

Ndërkombëtare
Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Ndërkombëtare
Fitore spektakolare e Milanit në udhëtim te Fiorentina – Rossonerët mbeten hije e Interit

Fitore spektakolare e Milanit në udhëtim te Fiorentina – Rossonerët mbeten hije e Interit

Serie A
Ribery dëshiron kthimin në Bundesliga

Ribery dëshiron kthimin në Bundesliga

Serie A
Ribery i hapur për një rikthim në Bundesliga

Ribery i hapur për një rikthim në Bundesliga

Bundesliga
“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

Shkumbin Pireva
Fat i njëjtë për Ribery dhe Lewandowski: Të dy fituan çmimin e UEFA-s pas tripletës me Bayernin, por jo edhe Topin e Artë

Fat i njëjtë për Ribery dhe Lewandowski: Të dy fituan çmimin e UEFA-s pas tripletës me Bayernin, por jo edhe Topin e Artë

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Inter 4-3 Fiorentina: Ribery lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Inter 4-3 Fiorentina: Ribery lojtar i ndeshjes

Serie A
Top 25 lojtarët me më së shumti asistime nga viti 2000

Top 25 lojtarët me më së shumti asistime nga viti 2000

Ndërkombëtare
Ribery si në ditët më të mira, shënon super gol ndaj Lazios pasi dribloi tre lojtarë

Ribery si në ditët më të mira, shënon super gol ndaj Lazios pasi dribloi tre lojtarë

Serie A
Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Ligue 1
Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Ndërkombëtare
Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Ndërkombëtare