LAJMI I FUNDIT:

Florent Hasani

39 Artikuj

Portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj, dënohet me një vit moslojë nga FSHF – nuk shpëton lehtë as Florent Hasani

Portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj, dënohet me një vit moslojë nga FSHF – nuk shpëton lehtë as Florent Hasani

Përfaqësuesja e Kosovës
Myrto Uzuni shënon sërish, gjen golin kundër Gyorit të Florent Hasanit

Myrto Uzuni shënon sërish, gjen golin kundër Gyorit të Florent Hasanit

Ligat tjera
Zyrtare: Florent Hasani kthehet në Hungari, nënshkruan me Gyirmotin

Zyrtare: Florent Hasani kthehet në Hungari, nënshkruan me Gyirmotin

Ligue 1
Florent Hasani publikon fotografi nga martesa e tij

Florent Hasani publikon fotografi nga martesa e tij

Yjet
Florent Hasani prezantohet te skuadra e re Hapoel Kfar Saba

Florent Hasani prezantohet te skuadra e re Hapoel Kfar Saba

Ligat tjera
Florent Hasani largohet nga Diosgyori

Florent Hasani largohet nga Diosgyori

Ligat tjera
Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Pas kërcënimit nga serbët, flet Marin Mema: U dogji se dokumentari u bë edhe me titra në gjuhën angleze

Pas kërcënimit nga serbët, flet Marin Mema: U dogji se dokumentari u bë edhe me titra në gjuhën angleze

Kosovë
Florent Hasani flet për fillimin e futbollit në Hungari, ofertat, të ardhmen dhe ndeshjet vendimtare me Kosovën

Florent Hasani flet për fillimin e futbollit në Hungari, ofertat, të ardhmen dhe ndeshjet vendimtare me Kosovën

Ndërkombëtare
Florent Hasani vulos fitoren e DVTK ndaj Paksit në Hungari

Florent Hasani vulos fitoren e DVTK ndaj Paksit në Hungari

Ligat tjera
Ylli i Kosovës, Florent Hasani shënon supergol nga distanca në fitoren e Diosgyori

Ylli i Kosovës, Florent Hasani shënon supergol nga distanca në fitoren e Diosgyori

Ligat tjera
Njihuni me Hair Style Kujta, stilistin e yjeve të përfaqësueses së Kosovës

Njihuni me Hair Style Kujta, stilistin e yjeve të përfaqësueses së Kosovës

Yjet
Analizë e listës së Bernard Challandes – sa ka luajtur secili lojtarë që nga ndeshja me Malin e Zi, minutat dhe golat

Analizë e listës së Bernard Challandes – sa ka luajtur secili lojtarë që nga ndeshja me Malin e Zi, minutat dhe golat

Përfaqësuesja e Kosovës
Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Mali i Zi: ‘Selfiet’ e shumta me Albin Kurtin, përleshja në tribuna mes tifozëve, koreografia fantastike e Dardanëve, qortimi i Challandes për Vojvodën si dhe duartrokitja për Fatos Beqirajn

Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Mali i Zi: ‘Selfiet’ e shumta me Albin Kurtin, përleshja në tribuna mes tifozëve, koreografia fantastike e Dardanëve, qortimi i Challandes për Vojvodën si dhe duartrokitja për Fatos Beqirajn

Romak Zeqiri
Notat e lojtarëve, Kosovë 2-0 Mali i Zi: Rrahmani fantastik – Celina, Hadergjonaj e Muriqi vendimtarë

Notat e lojtarëve, Kosovë 2-0 Mali i Zi: Rrahmani fantastik – Celina, Hadergjonaj e Muriqi vendimtarë

Përfaqësuesja e Kosovës
Hasani: Të gatshëm për Malin e Zi, finalja e radhës për ne

Hasani: Të gatshëm për Malin e Zi, finalja e radhës për ne

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë 1-0 Gjibraltar, notat e lojtarëve: Shkëlqyen dy mbrojtësit qendrorë, Florentët dhe Rashkaj

Kosovë 1-0 Gjibraltar, notat e lojtarëve: Shkëlqyen dy mbrojtësit qendrorë, Florentët dhe Rashkaj

Ndërkombëtare
Hasani: I lumtur për golin e parë, vështirë me ekipe që luajnë vetëm në mbrojtje

Hasani: I lumtur për golin e parë, vështirë me ekipe që luajnë vetëm në mbrojtje

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova kalon në epërsi, shënon Florent Hasani

Kosova kalon në epërsi, shënon Florent Hasani

Përfaqësuesja e Kosovës
Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin

Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve, Angli 5-3 Kosovë: Berisha dhe Muriqi më të mirët, mbrojtja nuk ishte në ditën e vet

Notat e lojtarëve, Angli 5-3 Kosovë: Berisha dhe Muriqi më të mirët, mbrojtja nuk ishte në ditën e vet

Përfaqësuesja e Kosovës
Hasani optimist para ndeshjes me Çekinë: Na mungojnë futbollistët kyç, por futemi për fitore

Hasani optimist para ndeshjes me Çekinë: Na mungojnë futbollistët kyç, por futemi për fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Futbollistët e Kosovës me shumë oferta në afatin kalimtar veror

Futbollistët e Kosovës me shumë oferta në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare
Tetë futbollistët që karrierën e kanë nisur në klubet e Kosovës e sot janë pjesë e Përfaqësueses A

Tetë futbollistët që karrierën e kanë nisur në klubet e Kosovës e sot janë pjesë e Përfaqësueses A

Përfaqësuesja e Kosovës