LAJMI I FUNDIT:

Florent Hasani

51 Artikuj

Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Ligat tjera
“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

Ligat tjera
Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Ligat tjera
Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ligat tjera
Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Florent Hasani prezantohet te Rapid Bukureshti, merr fanellën me numër 8

Florent Hasani prezantohet te Rapid Bukureshti, merr fanellën me numër 8

Ligat tjera
Nga formacioni, te ‘Topi i Artë’, ‘Trajneri i vitit’ dhe ‘Këpuca e Artë’ – FSHF ndanë çmimet e më të mirëve të vitit 2023

Nga formacioni, te ‘Topi i Artë’, ‘Trajneri i vitit’ dhe ‘Këpuca e Artë’ – FSHF ndanë çmimet e më të mirëve të vitit 2023

Superliga
Florent Hasani flet si lojtar i Rapidit: Mezi prita të mbyllej marrëveshja, kam ardhur për titullin

Florent Hasani flet si lojtar i Rapidit: Mezi prita të mbyllej marrëveshja, kam ardhur për titullin

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florent Hasani kalon tek Rapid Bukureshti, i bashkohet Rrahmanit

Zyrtare: Florent Hasani kalon tek Rapid Bukureshti, i bashkohet Rrahmanit

Ligat tjera
Oferta nga Kroacia në Arabi, Florent Hasani drejt largimit në janar nga Tirana

Oferta nga Kroacia në Arabi, Florent Hasani drejt largimit në janar nga Tirana

Ligat tjera
Pasaporta e Kosovës bëhet problem për transferimin e Florent Hasanit në Azerbajxhan

Pasaporta e Kosovës bëhet problem për transferimin e Florent Hasanit në Azerbajxhan

Ligat tjera
Portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj, dënohet me një vit moslojë nga FSHF – nuk shpëton lehtë as Florent Hasani

Portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj, dënohet me një vit moslojë nga FSHF – nuk shpëton lehtë as Florent Hasani

Përfaqësuesja e Kosovës