LAJMI I FUNDIT:

Fernando Torres

132 Artikuj

Torres pranon ‘gabimin’, por refuzon të tërhiqet nga mosmarrëveshja me Arbeloan

Torres pranon ‘gabimin’, por refuzon të tërhiqet nga mosmarrëveshja me Arbeloan

Ndërkombëtare
Ishin shok skuadre, por Torres dhe Arbeloa përleshen mes vete si trajnerë në derbin e qytetit të Madridit

Ishin shok skuadre, por Torres dhe Arbeloa përleshen mes vete si trajnerë në derbin e qytetit të Madridit

La Liga
Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Serie A
Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Premier League
“Mallkimi” mbi numrin 9-të të Chelseat ka dekada që sillet – por a do të jetë Aubameyangu i radhës?

“Mallkimi” mbi numrin 9-të të Chelseat ka dekada që sillet – por a do të jetë Aubameyangu i radhës?

Premier League
Si i shpenzoi Chelsea mbi 800 milionë funte për transferime: Nga Torres te Lukaku, Havertz e Sterling

Si i shpenzoi Chelsea mbi 800 milionë funte për transferime: Nga Torres te Lukaku, Havertz e Sterling

Premier League
Numri nëntë i mallkuar te Chelsea, Tuchel konfirmoi se askush në skuadër nuk e do dhe ka mbetur i lirë

Numri nëntë i mallkuar te Chelsea, Tuchel konfirmoi se askush në skuadër nuk e do dhe ka mbetur i lirë

Premier League
Futbollistët shpesh mund ta lëshojnë veten kur dalin në pension – por jo edhe Torres që i ka mahnitur edhe tifozët me të cilët u takua

Futbollistët shpesh mund ta lëshojnë veten kur dalin në pension – por jo edhe Torres që i ka mahnitur edhe tifozët me të cilët u takua

Ndërkombëtare
Dhjetë nënshkrimet më të mira dhe dhjetë më të këqijat në gjithë epokën e Roman Abramovichit si pronar i Chelseat

Dhjetë nënshkrimet më të mira dhe dhjetë më të këqijat në gjithë epokën e Roman Abramovichit si pronar i Chelseat

Shkumbin Pireva
Transferimet më të këqija të janarit në historinë e Ligës Premier

Transferimet më të këqija të janarit në historinë e Ligës Premier

Driton Gajraku
Të ‘mallkuar’ nga Anfield Road – 7 lojtarët që u penduan me largimin prej Liverpoolit

Të ‘mallkuar’ nga Anfield Road – 7 lojtarët që u penduan me largimin prej Liverpoolit

Driton Gajraku
Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Ndërkombëtare
“E kuptoj jetën vetëm në një mënyrë, duke luajtur” – Fernando Torres vjen me postimin që ngjalli shumë reagime

“E kuptoj jetën vetëm në një mënyrë, duke luajtur” – Fernando Torres vjen me postimin që ngjalli shumë reagime

Ndërkombëtare
Nga një trup me ‘kocka’, në atë muskuloz – pamje të tjera të transformimit të pabesueshëm dhe të çuditshëm të Fernando Torresit

Nga një trup me ‘kocka’, në atë muskuloz – pamje të tjera të transformimit të pabesueshëm dhe të çuditshëm të Fernando Torresit

Ndërkombëtare
Transformimi i Fernando Torresit shokon të gjithë – muskuj tejet të formësuar dhe një pamje tërësish tjetër

Transformimi i Fernando Torresit shokon të gjithë – muskuj tejet të formësuar dhe një pamje tërësish tjetër

Ndërkombëtare
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Ndërkombëtare
Formacioni i Chelseat me transferimet më të dështuara në histori të tyre

Formacioni i Chelseat me transferimet më të dështuara në histori të tyre

Premier League
Alcantara refuzoi të prekte “This is Anfield” shkaku i Torresit

Alcantara refuzoi të prekte “This is Anfield” shkaku i Torresit

Premier League
Torres përpilon formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur te Liverpooli dhe Chelsea

Torres përpilon formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur te Liverpooli dhe Chelsea

Premier League
Kai Havertz duhet të ketë kujdes – katër blerjet rekord të fundit kanë rezultuar dështim për Chelsean

Kai Havertz duhet të ketë kujdes – katër blerjet rekord të fundit kanë rezultuar dështim për Chelsean

Premier League
Sezon pas sezoni: Këto janë blerjet më të shtrenjta në shekullin XXI

Sezon pas sezoni: Këto janë blerjet më të shtrenjta në shekullin XXI

Ndërkombëtare
Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Premier League
‘Goditjet’ rekord të afateve kalimtare për çdo vit duke filluar nga edicioni 2000-01 deri më 2019-20

‘Goditjet’ rekord të afateve kalimtare për çdo vit duke filluar nga edicioni 2000-01 deri më 2019-20

Ndërkombëtare
Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Premier League