LAJMI I FUNDIT:

Fabinho

122 Artikuj

Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Ligat tjera
Liga Saudite pajtohet për ndryshimin e madh të rregullave, trondit futbollin evropian

Liga Saudite pajtohet për ndryshimin e madh të rregullave, trondit futbollin evropian

Ligat tjera
Fabinhos i dhurohet një orë e shtrenjtë Rolex nga një tifoz i Al-Ittihad pas debutimit në Superligën e Arabisë Saudite

Fabinhos i dhurohet një orë e shtrenjtë Rolex nga një tifoz i Al-Ittihad pas debutimit në Superligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Ligat tjera
Zyrtare: Fabinho, lojtar i ri i Al-Ittihad

Zyrtare: Fabinho, lojtar i ri i Al-Ittihad

Ligat tjera
Fabinho i kompleton testet mjekësore te Al Ittihad

Fabinho i kompleton testet mjekësore te Al Ittihad

Ligat tjera
Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Transferimi i Fabinhos në Arabinë Saudite në rrezik kolapsi për shkak të qenit të tij

Transferimi i Fabinhos në Arabinë Saudite në rrezik kolapsi për shkak të qenit të tij

Ligat tjera
Liverpool merr ofertë nga Al-Ittihad për Fabinhon, por mund të kërkojë më shumë

Liverpool merr ofertë nga Al-Ittihad për Fabinhon, por mund të kërkojë më shumë

Premier League
Liverpooli mund të mbetet pa dy yje: Jo vetëm Henderson drejt Arabisë Saudite, edhe Fabinho ka ofertë

Liverpooli mund të mbetet pa dy yje: Jo vetëm Henderson drejt Arabisë Saudite, edhe Fabinho ka ofertë

Premier League
Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Premier League
‘Si i shpëtoi Fabinho kartonit të kuq’ – reagime të shumta të tifozëve për mospërjashtimin e mesfushorit të Liverpoolit

‘Si i shpëtoi Fabinho kartonit të kuq’ – reagime të shumta të tifozëve për mospërjashtimin e mesfushorit të Liverpoolit

Ndërkombëtare
Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Përfaqësueset
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Liga e Kampionëve
Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Ndërkombëtare
Shpjegimi për anulimin e golit të Benzemas në finalen e Ligës së Kampionëve

Shpjegimi për anulimin e golit të Benzemas në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Liga e Kampionëve
Gerrard zgjedh gjashtë mesfushorët më të mirë në botë, por asnjë nga ta nuk vije nga La Liga, Serie A e Ligue 1

Gerrard zgjedh gjashtë mesfushorët më të mirë në botë, por asnjë nga ta nuk vije nga La Liga, Serie A e Ligue 1

Premier League
Një mbrëmje për t’u harruar për portierin e Villlarrealit, Rulli me rekord gabimesh këtë sezon

Një mbrëmje për t’u harruar për portierin e Villlarrealit, Rulli me rekord gabimesh këtë sezon

Liga e Kampionëve
Me një përmbysje sensacionale ndaj Villarrealit, Liverpooli kualifikohet në finalen e madhe

Me një përmbysje sensacionale ndaj Villarrealit, Liverpooli kualifikohet në finalen e madhe

Liga e Kampionëve