LAJMI I FUNDIT:

Everton

1367 Artikuj

Evertoni goditet sërish nga Liga Premier, sërish u hiqen pikë

Evertoni goditet sërish nga Liga Premier, sërish u hiqen pikë

Premier League
Nëse jo Yoro, Real Madridi ka një “Plan B” për mbrojtjen

Nëse jo Yoro, Real Madridi ka një “Plan B” për mbrojtjen

La Liga
Barcelona merr dy oferta nga Liga Premier për top yllin e mesfushës

Barcelona merr dy oferta nga Liga Premier për top yllin e mesfushës

La Liga
Chelsea pritet të marrë dënimin më të madh në Ligën Premier për thyerje të rregullave financiare

Chelsea pritet të marrë dënimin më të madh në Ligën Premier për thyerje të rregullave financiare

Premier League
Barcelona është e gatshme të ofrojë Fermin Lopezin dhe para në këmbim të yllit të Ligës Premier

Barcelona është e gatshme të ofrojë Fermin Lopezin dhe para në këmbim të yllit të Ligës Premier

La Liga
Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

La Liga
Nënshkrimi për të cilin Ancelotti po i bën presion Real Madridit: Ai e dëshiron me çdo kusht

Nënshkrimi për të cilin Ancelotti po i bën presion Real Madridit: Ai e dëshiron me çdo kusht

La Liga
Man Utd kthehet te fitorja, mposht Evertonit falë dy penalltive

Man Utd kthehet te fitorja, mposht Evertonit falë dy penalltive

Premier League
“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

Ndërkombëtare
Barcelona synon të ofrojë kartonin e një lojtari për të kompletuar transferimin e mesfushorit të Evertonit

Barcelona synon të ofrojë kartonin e një lojtari për të kompletuar transferimin e mesfushorit të Evertonit

La Liga
Liga Premier ia heq gjysmën e dënimit Evertonit, ndryshon tabela në Angli

Liga Premier ia heq gjysmën e dënimit Evertonit, ndryshon tabela në Angli

Premier League
Objektivi i Real Madridit etiketon Sergio Ramos si idhullin e tij

Objektivi i Real Madridit etiketon Sergio Ramos si idhullin e tij

La Liga
Ish-ylli i Ligës Premier dënohet me burgim të përjetshëm për trukim të ndeshjeve dhe ryshfet ndaj gjyqtarëve

Ish-ylli i Ligës Premier dënohet me burgim të përjetshëm për trukim të ndeshjeve dhe ryshfet ndaj gjyqtarëve

Premier League
Man City fiton ndaj Evertonit dhe bëhet lider i ri i Ligës Premier

Man City fiton ndaj Evertonit dhe bëhet lider i ri i Ligës Premier

Premier League
Ish-mesfushori i njohur i Man United njofton për pensionimin nga futbolli në moshën 36-vjeçare

Ish-mesfushori i njohur i Man United njofton për pensionimin nga futbolli në moshën 36-vjeçare

Ndërkombëtare
Dele Alli pëson një tjetër dëmtim që mund të sjellë fundin e karrierës së tij në futboll

Dele Alli pëson një tjetër dëmtim që mund të sjellë fundin e karrierës së tij në futboll

Premier League
Milani kërkon ta përforcojë mbrojtjen me lojtarin që ka vetëm dy ndeshje këtë edicion në Ligën Premier

Milani kërkon ta përforcojë mbrojtjen me lojtarin që ka vetëm dy ndeshje këtë edicion në Ligën Premier

Serie A
Dyche e pranon se Evertoni shiti tre lojtarë për të shmangur problemet me Fair Play Financiar

Dyche e pranon se Evertoni shiti tre lojtarë për të shmangur problemet me Fair Play Financiar

Premier League
Liga Premier dënon dy klube me heqje të pikëve pas thyerjes së rregullave financiare

Liga Premier dënon dy klube me heqje të pikëve pas thyerjes së rregullave financiare

Premier League
Mësohet klubi i Ligës Premier që është më afër rrezikut të zbritjes së pikëve

Mësohet klubi i Ligës Premier që është më afër rrezikut të zbritjes së pikëve

Premier League
Arteta e bën prioritet transferimin e mesfushorit Onana në Londër

Arteta e bën prioritet transferimin e mesfushorit Onana në Londër

Premier League
“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

Shkumbin Pireva
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Hajdutët hynë në shtëpinë e Grealish dhe kryen një grabitje si në filma duke rrëmbyer gjëra me vlerë prej 1.1 milion euro

Hajdutët hynë në shtëpinë e Grealish dhe kryen një grabitje si në filma duke rrëmbyer gjëra me vlerë prej 1.1 milion euro

Premier League