LAJMI I FUNDIT:
Enis Bardhi

Enis Bardhi

118 Artikuj

Info

Enis Bardhi, ka lindur me 2 korrik 1995. Shqiptari aktualisht luan për Levanten, ndërsa është pjesë e Përfaqësueses së Maqedonisë. Specialiteti i tij janë golat nga gjuajtjet e lira.

Enis Bardhi rikthehet te goli, shënon ndaj Hatayspor në Turqi

Enis Bardhi rikthehet te goli, shënon ndaj Hatayspor në Turqi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Trabzonspor humb nga Kasimpasa, Enis Bardhi dhuron asist, pak minuta luan Loret Sadiku

Trabzonspor humb nga Kasimpasa, Enis Bardhi dhuron asist, pak minuta luan Loret Sadiku

Ndërkombëtare
Zbulohen të gjitha votat nga kapitenët dhe përzgjedhësit në çmimet “The Best 2023” për lojtarin më të mirë

Zbulohen të gjitha votat nga kapitenët dhe përzgjedhësit në çmimet “The Best 2023” për lojtarin më të mirë

Ndërkombëtare
Enis Bardhi përballë Luka Modric, Maqedonia cakton miqësore ndaj Kroacisë

Enis Bardhi përballë Luka Modric, Maqedonia cakton miqësore ndaj Kroacisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi mund të largohet nga Trabzonspor në janar, klubi i njohur i Bundeligës është vënë pas tij

Enis Bardhi mund të largohet nga Trabzonspor në janar, klubi i njohur i Bundeligës është vënë pas tij

Bundesliga
Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Enis Bardhi nga Roma: Ndeshja ndaj Italisë do të jetë ndryshe nga ajo në Shkup

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Milevski publikon listën, Maqedonia e Veriut me shtatë shqiptarë do të luajë ndaj Italisë dhe Anglisë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Enis Bardhi: Ndaj Ukrainës duam rezultat pozitiv, të gjithë duhet të marrin përgjegjësi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedonia e Veriut grumbullohet në Shkup, Enis Bardhi: Eliminatoret nuk kanë përfunduar për ne, kemi edhe shumë për të thënë

Maqedonia e Veriut grumbullohet në Shkup, Enis Bardhi: Eliminatoret nuk kanë përfunduar për ne, kemi edhe shumë për të thënë

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Milevski publikon listën, shtatë shqiptar të ftuar për ndeshjen ndaj Ukrainës

Milevski publikon listën, shtatë shqiptar të ftuar për ndeshjen ndaj Ukrainës

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi me supergol ndal Italinë në Shkup

Enis Bardhi me supergol ndal Italinë në Shkup

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Maqedoni – Itali, flet Enis Bardhi: Vetëm të bashkuar mund të arrijmë rezultatet e dëshiruara

Maqedoni – Itali, flet Enis Bardhi: Vetëm të bashkuar mund të arrijmë rezultatet e dëshiruara

Përfaqësueset
Futbollistët e Maqedonisë grumbullohen në Shkup për ndeshjen me Italinë dhe Maltën

Futbollistët e Maqedonisë grumbullohen në Shkup për ndeshjen me Italinë dhe Maltën

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Enis Bardhi realizon dy supergola në Turqi, secili më i mirë se tjetri – shpallet lojtar i ndeshjes

Enis Bardhi realizon dy supergola në Turqi, secili më i mirë se tjetri – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Romak Zeqiri
Enis Bardhi e kalon Trabzonsporin në epërsi me një gol të bukur me kokë

Enis Bardhi e kalon Trabzonsporin në epërsi me një gol të bukur me kokë

Ligat tjera
Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Ligat tjera
Enis Bardhi vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol për ta shpëtuar nga humbja Trabzonsporin

Enis Bardhi vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol për ta shpëtuar nga humbja Trabzonsporin

Ndërkombëtare
Shënoi në stil të Ronaldinhos, goli i Enis Bardhit zgjedhet më i miri i xhiros në Ligën e Evropës

Shënoi në stil të Ronaldinhos, goli i Enis Bardhit zgjedhet më i miri i xhiros në Ligën e Evropës

Ndërkombëtare
Enis Bardhi shënon gol të jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit kundër Monacos në Ligën e Evropës

Enis Bardhi shënon gol të jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit kundër Monacos në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Nuk ndalet Enis Bardhi, gjen golin e dytë – më i bukur se i pari

Nuk ndalet Enis Bardhi, gjen golin e dytë – më i bukur se i pari

Ligat tjera
Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Ligat tjera
Zyrtare: Enis Bardhi, lojtar i ri i Trabzonspor

Zyrtare: Enis Bardhi, lojtar i ri i Trabzonspor

Ligat tjera