LAJMI I FUNDIT:

Emiliano Martinez

57 Artikuj

Mënyra e zgjedhjes së portierit më të mirë në Botëror

Mënyra e zgjedhjes së portierit më të mirë në Botëror

Përfaqësueset
Emiliano Martinez tregon se përse e bëri veprimin e shëmtuar në pranimin e Dorezës së Artë

Emiliano Martinez tregon se përse e bëri veprimin e shëmtuar në pranimin e Dorezës së Artë

Përfaqësueset
E pranoi në vitin 2018, e kaloi më pas te Coutinho e Dybala – Messi ia dha fjongon fatsjellëse edhe Emiliano Martinezit

E pranoi në vitin 2018, e kaloi më pas te Coutinho e Dybala – Messi ia dha fjongon fatsjellëse edhe Emiliano Martinezit

Përfaqësueset
I thanë të mos e bëj, por kë e provokoi Emiliano Martinez në pranimin e Dorezë së Artë

I thanë të mos e bëj, por kë e provokoi Emiliano Martinez në pranimin e Dorezë së Artë

Përfaqësueset
Martinezit nuk i ka ikur inati nga deklaratat e francezit, dalin pamje kur kërkon një minutë heshtje për Mbappen

Martinezit nuk i ka ikur inati nga deklaratat e francezit, dalin pamje kur kërkon një minutë heshtje për Mbappen

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Emy Martinez kritikon Mbappen përpara finales së Kupës së Botës

Emy Martinez kritikon Mbappen përpara finales së Kupës së Botës

Përfaqësueset
Rritja e asit argjentinas, Emiliano Martinez: Në vitin 2014 bënte skarë, në vitin 2018 bënte tifo, në 2022 në finalen e Kupës së Botës

Rritja e asit argjentinas, Emiliano Martinez: Në vitin 2014 bënte skarë, në vitin 2018 bënte tifo, në 2022 në finalen e Kupës së Botës

Përfaqësueset
‘Jemi ne kundër gjithë botës’ – Emiliano Martinez thotë se të gjithë duan që Argjentina të humbë

‘Jemi ne kundër gjithë botës’ – Emiliano Martinez thotë se të gjithë duan që Argjentina të humbë

Përfaqësueset
Një kapiten shembullor si Messi: Të gjithë vrapuan te Lautaro që shënoi, por vetëm ai shkoi dhe përqafoi portierin 

Një kapiten shembullor si Messi: Të gjithë vrapuan te Lautaro që shënoi, por vetëm ai shkoi dhe përqafoi portierin 

Ndërkombëtare
Emiliano Martinez ka zbuluar se ka kërkuar ndihmë psikologjike pas humbjes shokuese nga Arabia Saudite

Emiliano Martinez ka zbuluar se ka kërkuar ndihmë psikologjike pas humbjes shokuese nga Arabia Saudite

Përfaqësueset
Ekipi i Argjentinës festoi më shumë se një orë fitoren ndaj Meksikës – Messi luajti dirigjentin, Emi Martinez kërcente në tavolinë

Ekipi i Argjentinës festoi më shumë se një orë fitoren ndaj Meksikës – Messi luajti dirigjentin, Emi Martinez kërcente në tavolinë

Përfaqësueset
Man Utd dhe Tottenham do të refuzojnë kërkesën e Argjentinës për lirimin e parakohshëm të lojtarëve për Kupën e Botës

Man Utd dhe Tottenham do të refuzojnë kërkesën e Argjentinës për lirimin e parakohshëm të lojtarëve për Kupën e Botës

Premier League
Frika se mos humbet Botërorin, portieri i Argjentinës me vendime ekstreme

Frika se mos humbet Botërorin, portieri i Argjentinës me vendime ekstreme

Përfaqësueset
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Portieri argjentinas Martinez tregon se si e frymëzoi Messi: Për shkak të tij u bëra një version më i mirë i vetes

Portieri argjentinas Martinez tregon se si e frymëzoi Messi: Për shkak të tij u bëra një version më i mirë i vetes

Përfaqësueset
Bruno Fernandes shënon nga distanca pas gabimit amator të portierit Emiliano Martinez

Bruno Fernandes shënon nga distanca pas gabimit amator të portierit Emiliano Martinez

Premier League
‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

Ndërkombëtare
Emiliano Martinez fitoi betejën psikologjike ndaj Cristiano Ronaldos, portugezi nuk ‘guxoi’ ta godasë penalltinë në minutat shtesë

Emiliano Martinez fitoi betejën psikologjike ndaj Cristiano Ronaldos, portugezi nuk ‘guxoi’ ta godasë penalltinë në minutat shtesë

Premier League
Vazhdon drama e argjentinasve të Ligës Premier: Të deportuar nga Brazili, nuk luajnë ndaj Bolivisë, sanksione nga klubet dhe karantinë 10 ditore në Kroaci

Vazhdon drama e argjentinasve të Ligës Premier: Të deportuar nga Brazili, nuk luajnë ndaj Bolivisë, sanksione nga klubet dhe karantinë 10 ditore në Kroaci

Ndërkombëtare
“Leo më përqafoi dhe tha se unë i dhashë trofeun e Kupës së Amerikës” – Emiliano tregon se si iu largua nga Arsenali duke menduar për Argjentinën

“Leo më përqafoi dhe tha se unë i dhashë trofeun e Kupës së Amerikës” – Emiliano tregon se si iu largua nga Arsenali duke menduar për Argjentinën

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Përfaqësueset
Juve ka një alternativë për portën nëse dështon transferimi i Donnarummas

Juve ka një alternativë për portën nëse dështon transferimi i Donnarummas

Serie A
Liverpool 2-1 Aston Villa, notat e lojtarëve

Liverpool 2-1 Aston Villa, notat e lojtarëve

Premier League