LAJMI I FUNDIT:
Eliza Hoxha

Eliza Hoxha

148 Artikuj

Feston 50 vite jetë, Eliza Hoxha: Ne nuk jemi mosha jonë, ne jemi energjia jonë

Feston 50 vite jetë, Eliza Hoxha: Ne nuk jemi mosha jonë, ne jemi energjia jonë

Yjet
Eliza Hoxha për rastin e Drenusha Latifit: Mos u turpëro për asgjë, dhunës duhet me i thënë jo

Eliza Hoxha për rastin e Drenusha Latifit: Mos u turpëro për asgjë, dhunës duhet me i thënë jo

Yjet
“Parlamentarizmi dhe Rezoluta 1325”  – përfshirja e grave, parakusht për paqe dhe demokracinë

“Parlamentarizmi dhe Rezoluta 1325” – përfshirja e grave, parakusht për paqe dhe demokracinë

Kosovë
Hoxha: Përparim Rama e ka punësuar gruan e tij në komunë, projektet e Donjetës i ka udhëheq ajo

Hoxha: Përparim Rama e ka punësuar gruan e tij në komunë, projektet e Donjetës i ka udhëheq ajo

Kosovë
Lëkundet fortë koalicioni qeverisës në Prishtinë, por katër drejtorë të PDK-së vazhdojnë detyrën

Lëkundet fortë koalicioni qeverisës në Prishtinë, por katër drejtorë të PDK-së vazhdojnë detyrën

Prishtina
Reagime nga PDK pas shkarkimit të Sahatçiut: Përparimit përgjigjen e merituar do t’ia japim zyrtarisht, jo në Facebook

Reagime nga PDK pas shkarkimit të Sahatçiut: Përparimit përgjigjen e merituar do t’ia japim zyrtarisht, jo në Facebook

Politikë
PDK: PISA është pasqyra e vërtetë e Qeverisë Kurti, ministrja Nagavci të japë dorëheqje

PDK: PISA është pasqyra e vërtetë e Qeverisë Kurti, ministrja Nagavci të japë dorëheqje

Kosovë
Çështja e teksteve shkollore përplas opozitën me ministren Nagavci

Çështja e teksteve shkollore përplas opozitën me ministren Nagavci

Kosovë
​Nesër seancë e jashtëzakonshme për tekstet shkollore

​Nesër seancë e jashtëzakonshme për tekstet shkollore

Politikë
Opozita kërkon seancë të jashtëzakonshme për tekstet shkollore, Hoxha: Kuvendi duhet të ndërpres pushimin dhe t’i kthehet punës

Opozita kërkon seancë të jashtëzakonshme për tekstet shkollore, Hoxha: Kuvendi duhet të ndërpres pushimin dhe t’i kthehet punës

Kosovë
PDK: Qeveria Kurti ka instaluar hajni të paprecedent, Rozeta Hajdari ministre e paaftë

PDK: Qeveria Kurti ka instaluar hajni të paprecedent, Rozeta Hajdari ministre e paaftë

Të Tjera
Hoxha-Kurtit: A të përfaqëson Kusari-Lila në diskutimet me Radoiçiqin dhe Simiqin

Hoxha-Kurtit: A të përfaqëson Kusari-Lila në diskutimet me Radoiçiqin dhe Simiqin

Kosovë
Lushtaku paralajmëron padi ndaj akterëve të pushtetit që u përfshinë në përleshjen e sotme

Lushtaku paralajmëron padi ndaj akterëve të pushtetit që u përfshinë në përleshjen e sotme

Kosovë
Deputetja Eliza Hoxha u drejtohet me “Zdravo” deputetëve të LVV-së: Jeni kapur nga krimineli Radoiçiq

Deputetja Eliza Hoxha u drejtohet me “Zdravo” deputetëve të LVV-së: Jeni kapur nga krimineli Radoiçiq

Kosovë
Bëhen bashkë Eliza Hoxha, Jehona Sopi dhe Vesa Luma: Çfarë jemi duke bërë?

Bëhen bashkë Eliza Hoxha, Jehona Sopi dhe Vesa Luma: Çfarë jemi duke bërë?

Yjet
Eliza Hoxha deklaron afro shtatë mijë euro posedim të veprave të artit në deklarimin e pasurisë

Eliza Hoxha deklaron afro shtatë mijë euro posedim të veprave të artit në deklarimin e pasurisë

Yjet
Haxhiu i reagon Hoxhës, ia lëshon deklaratën e Hajredin Kuçit ku kërkonte aministim të krimeve të luftës

Haxhiu i reagon Hoxhës, ia lëshon deklaratën e Hajredin Kuçit ku kërkonte aministim të krimeve të luftës

Kosovë
Hoxha në Kuvend lëshon këngë: Të futemi në dhimbjen dhe pritjen 20 vjeçare të familjarëve të të pagjeturve

Hoxha në Kuvend lëshon këngë: Të futemi në dhimbjen dhe pritjen 20 vjeçare të familjarëve të të pagjeturve

Kosovë
Tri deputetet e tri partive të ndryshme shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës në një paraqitje

Tri deputetet e tri partive të ndryshme shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës në një paraqitje

Yjet
“Për historinë që nuk mund të rishkruhet”, ideatorët e “Liria Ka Emër” ftojnë të gjithë qytetarët në marshin për drejtësi

“Për historinë që nuk mund të rishkruhet”, ideatorët e “Liria Ka Emër” ftojnë të gjithë qytetarët në marshin për drejtësi

Kosovë
Haxhiu: Diskriminimi ekonomik mes burrave dhe grave është evident

Haxhiu: Diskriminimi ekonomik mes burrave dhe grave është evident

Kosovë
Deputetja Eliza Hoxha sulmohet nga qentë endacakë, lëndohet duke ikur

Deputetja Eliza Hoxha sulmohet nga qentë endacakë, lëndohet duke ikur

Siguri
Hoxha kujton 14 shkurtin e dy viteve më parë: Shën Albini të dashuruarve u kishte premtuar banesa të reja, por ai ua vështirësoi jetën me tatime edhe çifteve që kanë banesa

Hoxha kujton 14 shkurtin e dy viteve më parë: Shën Albini të dashuruarve u kishte premtuar banesa të reja, por ai ua vështirësoi jetën me tatime edhe çifteve që kanë banesa

Politikë
PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

Kosovë