LAJMI I FUNDIT:

EFL Cup

281 Artikuj

Liga Premier po përgatitet për më shumë kaos në sezonin 2024/25

Liga Premier po përgatitet për më shumë kaos në sezonin 2024/25

Premier League
“Më thanë se trofetë nuk fitohen me fëmijë, ky ishte më i veçanti në karrierë” – emocionet e Jurgen Klopp  pas fitores ndaj Chelseat

“Më thanë se trofetë nuk fitohen me fëmijë, ky ishte më i veçanti në karrierë” – emocionet e Jurgen Klopp pas fitores ndaj Chelseat

Premier League
“Shumë të rinj në skuadër, krenar me ekipin” – heroi i Liverpoolit iu jep merita të gjithëve për trofeun

“Shumë të rinj në skuadër, krenar me ekipin” – heroi i Liverpoolit iu jep merita të gjithëve për trofeun

Premier League
Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Premier League
Klopp nuk e konsideron Liverpoolin si favorit ndaj Chelseat, thotë se londinezët janë përmirësuar dukshëm

Klopp nuk e konsideron Liverpoolin si favorit ndaj Chelseat, thotë se londinezët janë përmirësuar dukshëm

Premier League
Bonusi qesharak që do të marrin lojtarët e Chelseat në rast se mposhtin Liverpoolin në finale të ‘EFL Cup’

Bonusi qesharak që do të marrin lojtarët e Chelseat në rast se mposhtin Liverpoolin në finale të ‘EFL Cup’

Premier League
EFL Cup, Chelsea 0-1 Liverpool: Goli i Van Dijk në minutën e 118-të dhe çka gjithçka tjetër nga kjo ndeshje

EFL Cup, Chelsea 0-1 Liverpool: Goli i Van Dijk në minutën e 118-të dhe çka gjithçka tjetër nga kjo ndeshje

Premier League
Pochettino tregon pengun e madh që ka në Angli: E dua më shumë se çdo gjë

Pochettino tregon pengun e madh që ka në Angli: E dua më shumë se çdo gjë

Premier League
Mësohen çiftet për çerekfinalet e Carabao Cup

Mësohen çiftet për çerekfinalet e Carabao Cup

Premier League
Gapko dhe Nunez shënojnë, Liverpooli kalon në çerekfinale

Gapko dhe Nunez shënojnë, Liverpooli kalon në çerekfinale

Premier League
West Ham mposht Arsenalin – Topçinjtë eliminohen nga Carabao Cup

West Ham mposht Arsenalin – Topçinjtë eliminohen nga Carabao Cup

Premier League
Mësohen çiftet e 1/8-tës në Carabao Cup, na presin dy super ndeshje

Mësohen çiftet e 1/8-tës në Carabao Cup, na presin dy super ndeshje

Ndërkombëtare
Liverpooli, Arsenali dhe Chelsea marrin fitore, kalojnë tutje në EFL Cup

Liverpooli, Arsenali dhe Chelsea marrin fitore, kalojnë tutje në EFL Cup

Ligat tjera