LAJMI I FUNDIT:

EFL Cup

268 Artikuj

Sa kushton trofeu që Manchester United e fitoi sonte

Sa kushton trofeu që Manchester United e fitoi sonte

Premier League
Notat e lojtarëve: Man United 2-0 Newcastle: Më i miri, Karius

Notat e lojtarëve: Man United 2-0 Newcastle: Më i miri, Karius

Premier League
Sezoni i parë, trofeu i parë: Man United i Ten Hag triumfon ndaj Newcastles në finalen e EFL Cup

Sezoni i parë, trofeu i parë: Man United i Ten Hag triumfon ndaj Newcastles në finalen e EFL Cup

Premier League
Formacionet zyrtare: United dhe Newcastle në finalen e EFL Cup

Formacionet zyrtare: United dhe Newcastle në finalen e EFL Cup

Ndërkombëtare
Man Utd fiton edhe ndeshjen kthyese ndaj Nottingham për të kaluar në finale të EFL Cup

Man Utd fiton edhe ndeshjen kthyese ndaj Nottingham për të kaluar në finale të EFL Cup

Premier League
Unitedi në sfidën kthyese gjysmëfinale të EFL Cup ndaj Nottinghamit – formacionet zyrtare

Unitedi në sfidën kthyese gjysmëfinale të EFL Cup ndaj Nottinghamit – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Manchester City kalon Arsenalin, vendos goli i vetëm i Ake

Manchester City kalon Arsenalin, vendos goli i vetëm i Ake

Premier League
Manchester United bën hap të madh drejt finales në EFL Cup, fiton si mysafir i Nottingham  

Manchester United bën hap të madh drejt finales në EFL Cup, fiton si mysafir i Nottingham  

Premier League
Rashford në stilin “alla Messi” – merr topin 60 metra nga porta, kalon kundërshtarët dhe shënon gol

Rashford në stilin “alla Messi” – merr topin 60 metra nga porta, kalon kundërshtarët dhe shënon gol

Premier League
Unitedi përballë Nottinghamit në sfidën e parë gjysmëfinale – formacionet zyrtare

Unitedi përballë Nottinghamit në sfidën e parë gjysmëfinale – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Përshëndetja sarkastike e Murphy për Caleta-Car pas kartonit të kuq është momenti më i qesharak i vitit

Përshëndetja sarkastike e Murphy për Caleta-Car pas kartonit të kuq është momenti më i qesharak i vitit

Premier League
Man City ndaj Southamphton ishte katastrofik: Theu rekordin për të keq pas 275 ndeshjeve radhazi

Man City ndaj Southamphton ishte katastrofik: Theu rekordin për të keq pas 275 ndeshjeve radhazi

Premier League
Southamptoni befason Cityn dhe kualifikohet në gjysmëfinale të EFL Cup

Southamptoni befason Cityn dhe kualifikohet në gjysmëfinale të EFL Cup

Ndërkombëtare
City kërkon triumfin ndaj Southamptonit – formacionet zyrtare

City kërkon triumfin ndaj Southamptonit – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Man Utd fiton ndaj Charlton, kalon në gjysmëfinale

Man Utd fiton ndaj Charlton, kalon në gjysmëfinale

Premier League
Unitedi kërkon gjysmëfinalen e EFL Cup në sfidën ndaj Charltonit – formacionet zyrtare

Unitedi kërkon gjysmëfinalen e EFL Cup në sfidën ndaj Charltonit – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Erling Haaland e vë në alarm Ligën Premier me prononcimin e tij të fundit

Erling Haaland e vë në alarm Ligën Premier me prononcimin e tij të fundit

Premier League
City triumfon përballë Liverpoolit dhe kualifikohet në çerekfinale të EFL Cup

City triumfon përballë Liverpoolit dhe kualifikohet në çerekfinale të EFL Cup

Ndërkombëtare
Marcus Rashford ka shënuar një nga golat më të mirë të karrierës së tij deri më tani në përballje ndaj Burnley

Marcus Rashford ka shënuar një nga golat më të mirë të karrierës së tij deri më tani në përballje ndaj Burnley

Premier League
Manchester United fiton ndaj Burnley dhe kalon në çerekfinale të EFL Cup

Manchester United fiton ndaj Burnley dhe kalon në çerekfinale të EFL Cup

Premier League
Bruno Fernandes kritikohet për simulimin e turpshëm gjatë fitores së Man Utd ndaj Aston Villa

Bruno Fernandes kritikohet për simulimin e turpshëm gjatë fitores së Man Utd ndaj Aston Villa

Ndërkombëtare
Man Utd fiton dramën ndaj Aston Villas dhe kalon tutje në EFL Cup

Man Utd fiton dramën ndaj Aston Villas dhe kalon tutje në EFL Cup

Premier League
Liverpooli fiton me penallti ndaj Derby County dhe kalon në raundin tjetër të EFL Cup

Liverpooli fiton me penallti ndaj Derby County dhe kalon në raundin tjetër të EFL Cup

Ndërkombëtare
Manchester City nënshtron Chelsean dhe kalon tutje në EFL Cup

Manchester City nënshtron Chelsean dhe kalon tutje në EFL Cup

Premier League