LAJMI I FUNDIT:

Edvin Kuc

28 Artikuj

Edvin Kuc më i miri i xhiros së 35-të në Albi Mall Superligë

Edvin Kuc më i miri i xhiros së 35-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Rrëfimi i kapitenit Edvin Kuc për gjithçka që ndodhi rreth fluturimit të Ballkanit nga Praga në Prishtinë

Rrëfimi i kapitenit Edvin Kuc për gjithçka që ndodhi rreth fluturimit të Ballkanit nga Praga në Prishtinë

Romak Zeqiri
Dy gëzime të mëdha në dy ditë për kapitenin e Ballkanit, Edvin Kuc: Kualifikimi i ekipit në fazën e grupeve dhe lindja e djalit

Dy gëzime të mëdha në dy ditë për kapitenin e Ballkanit, Edvin Kuc: Kualifikimi i ekipit në fazën e grupeve dhe lindja e djalit

Romak Zeqiri
Nga paraqitja ndaj Shkupit, ndeshja kthyese, synimet dhe ëndrra – Edvin Kuc flet për të gjitha

Nga paraqitja ndaj Shkupit, ndeshja kthyese, synimet dhe ëndrra – Edvin Kuc flet për të gjitha

Shkumbin Pireva
Edvin Kuc: Ndaj Zalgiris, Ballkani prezanton Kosovën dhe normalisht presim numër të madh të tifozëve

Edvin Kuc: Ndaj Zalgiris, Ballkani prezanton Kosovën dhe normalisht presim numër të madh të tifozëve

Liga e Kampionëve
Ballkani merr tri pikët përballë Ulpianës dhe vazhdon t’i prijë kampionatit

Ballkani merr tri pikët përballë Ulpianës dhe vazhdon t’i prijë kampionatit

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së pestë në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së pestë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 17-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 17-të

Superliga
Formacioni i javës së 14-të në Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 14-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Ballkani ‘blindon’ gjashtë yje me kontrata të reja disavjeçare, mes tyre edhe Blendi Baftiu e Edvic Kuc

Ballkani ‘blindon’ gjashtë yje me kontrata të reja disavjeçare, mes tyre edhe Blendi Baftiu e Edvic Kuc

Superliga
Kuç i dëshpëruar me malazezët për mosftesën: Superliga është shumë e fortë, duhet ta respektojnë edhe në Mal të Zi – pres ftesë nga dy Kombëtaret

Kuç i dëshpëruar me malazezët për mosftesën: Superliga është shumë e fortë, duhet ta respektojnë edhe në Mal të Zi – pres ftesë nga dy Kombëtaret

Superliga
Të gjithë e njihnin si malazez, por Edvin Kuç tregon se si mësoi që ka prejardhjen nga Kosova pasi erdhi në Suharekë

Të gjithë e njihnin si malazez, por Edvin Kuç tregon se si mësoi që ka prejardhjen nga Kosova pasi erdhi në Suharekë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Ballkani me përmbysje sensacionale përballë Prishtinës

Ballkani me përmbysje sensacionale përballë Prishtinës

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së parë në Superligë, futbollistë nga katër skuadrat fituese

Formacioni më i mirë i javës së parë në Superligë, futbollistë nga katër skuadrat fituese

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë në javën e 21-të

Superliga