LAJMI I FUNDIT:

Edon Zhegrova

301 Artikuj

Trajneri i yllit të Kosovës shihet si favorit për të marrë drejtimin e Milanit

Trajneri i yllit të Kosovës shihet si favorit për të marrë drejtimin e Milanit

Serie A
Ishte në garë me Mbappen për më të mirin e vitit, Zhegrova falënderon të gjithë për mbështetjen

Ishte në garë me Mbappen për më të mirin e vitit, Zhegrova falënderon të gjithë për mbështetjen

Ligue 1
Mbappe shpallet më i miri në Francë – Zhegrova mbetet pa çmim dhe jashtë formacionit të vitit

Mbappe shpallet më i miri në Francë – Zhegrova mbetet pa çmim dhe jashtë formacionit të vitit

Ligue 1
Jo vetëm Juventus dhe Napoli, një tjetër top klub futet në garë për Edon Zhegrovën

Jo vetëm Juventus dhe Napoli, një tjetër top klub futet në garë për Edon Zhegrovën

Ligue 1
Edon Zhegrova realizoi gol “alla Messi” kundër Lyonit – por Fonseca i kërkon falje për atë që i bëri gjatë ndeshjes

Edon Zhegrova realizoi gol “alla Messi” kundër Lyonit – por Fonseca i kërkon falje për atë që i bëri gjatë ndeshjes

Ligue 1
Se po kalon një sezon të jashtëzakonshëm, e tregon edhe kjo statistikë e Zhegrovës – lë pas lojtarë si Vinicius, Wirtz, Leao e Mbappe

Se po kalon një sezon të jashtëzakonshëm, e tregon edhe kjo statistikë e Zhegrovës – lë pas lojtarë si Vinicius, Wirtz, Leao e Mbappe

Ligue 1
Zbulohet se çfarë fshihej pas dedikimit me maskë të Edon Zhegrovës

Zbulohet se çfarë fshihej pas dedikimit me maskë të Edon Zhegrovës

Ligue 1
I pandalshëm Edon Zhegrova, e lë në ‘gjumë’ portierin e Lyonit me një super gol

I pandalshëm Edon Zhegrova, e lë në ‘gjumë’ portierin e Lyonit me një super gol

Ligue 1
Edon Zhegrova nominohet për lojtarin e vitit në Francë

Edon Zhegrova nominohet për lojtarin e vitit në Francë

Ligue 1
Juventusi mëson çmimin që duhet të paguajë për transferimin e Edon Zhegrovës

Juventusi mëson çmimin që duhet të paguajë për transferimin e Edon Zhegrovës

Serie A
Gjiganti italian zhvillon bisedime me Lille për transferimin e Edon Zhegrovës

Gjiganti italian zhvillon bisedime me Lille për transferimin e Edon Zhegrovës

Serie A
Edon Zhegrova kalon nën menaxhimin e agjentit të njohur, futet në mesin e shumë yjeve

Edon Zhegrova kalon nën menaxhimin e agjentit të njohur, futet në mesin e shumë yjeve

Ligue 1
Greenwood ose Zhegrova, njëri nga dy sulmuesit do të transferohet te Juventusi në verë 

Greenwood ose Zhegrova, njëri nga dy sulmuesit do të transferohet te Juventusi në verë 

Serie A
Edon Zhegrova mungon në ndeshjen ndaj Aston Villas, shkak lëndimi

Edon Zhegrova mungon në ndeshjen ndaj Aston Villas, shkak lëndimi

Ndërkombëtare
Edon Zhegrova shpallet lojtari më i mirë i muajit në Ligue 1

Edon Zhegrova shpallet lojtari më i mirë i muajit në Ligue 1

Ligue 1
Juventusi vendos dy lojtarë në shitje për të paguar Edon Zhegrovën

Juventusi vendos dy lojtarë në shitje për të paguar Edon Zhegrovën

Serie A
Napoli dhe Juventusi në luftë për Edon Zhegrovën, Zonja e Vjetër duket më e avantazhuar dhe gati ta paguajë shumën e kërkuar

Napoli dhe Juventusi në luftë për Edon Zhegrovën, Zonja e Vjetër duket më e avantazhuar dhe gati ta paguajë shumën e kërkuar

Ligue 1
Gazzetta dello Sport: Edon Zhegrova në radarin e gjigantit italian

Gazzetta dello Sport: Edon Zhegrova në radarin e gjigantit italian

Serie A
Zhegrova elektrizon 47 mijë tifozë në stadium pas ndeshjes, video e yllit dardan bëhet virale

Zhegrova elektrizon 47 mijë tifozë në stadium pas ndeshjes, video e yllit dardan bëhet virale

Ligue 1
Paraqitje shumë e mirë e Edon Zhegrovës në derbin ndaj Marseille – vlerësohet me notë të lartë

Paraqitje shumë e mirë e Edon Zhegrovës në derbin ndaj Marseille – vlerësohet me notë të lartë

Ligue 1
“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

Përfaqësuesja e Kosovës
Shkëlqimi në derbi, Edon Zhegrova në formacionin e javës në Ligue 1

Shkëlqimi në derbi, Edon Zhegrova në formacionin e javës në Ligue 1

Ligue 1
Si do të rreshtohej Real Madridi me Edon Zhegrovën dhe dy transferime të tjera

Si do të rreshtohej Real Madridi me Edon Zhegrovën dhe dy transferime të tjera

La Liga
Lajm bombastik vjen nga Spanja: Real Madridi po mendon transferimin e Edon Zhegrovës

Lajm bombastik vjen nga Spanja: Real Madridi po mendon transferimin e Edon Zhegrovës

La Liga