LAJMI I FUNDIT:

Edon Zhegrova

192 Artikuj

Se barazimi ndaj Andorrës ishte zhgënjyes e thonë edhe deklaratat e përzgjedhësit dhe lojtarëve të Kosovës

Se barazimi ndaj Andorrës ishte zhgënjyes e thonë edhe deklaratat e përzgjedhësit dhe lojtarëve të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Zhegrova: Jemi të zhgënjyer, Andorra ishte e tërhequr në mbrojtje

Zhegrova: Jemi të zhgënjyer, Andorra ishte e tërhequr në mbrojtje

Përfaqësuesja e Kosovës
Shënohen dy gola për dy minuta në duelin mes Kosovës dhe Andorrës

Shënohen dy gola për dy minuta në duelin mes Kosovës dhe Andorrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Rritet vlera e Edon Zhegrovës në tregun e transferimeve

Rritet vlera e Edon Zhegrovës në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Përfaqësuesja e Kosovës
Edon Zhegrova asiston në fitoren e Lille

Edon Zhegrova asiston në fitoren e Lille

Ligue 1
Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Bernard Berisha te Edon Zhegrova e Florent Muslija, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Nga Bernard Berisha te Edon Zhegrova e Florent Muslija, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Zhegrova prezanton Ferrarin luksoz: Dashuria ime e re

Zhegrova prezanton Ferrarin luksoz: Dashuria ime e re

Yjet
Edon Zhegrova lë shenjë sërish në fitoren e Lille – statistikat e yllit të Kosovës në përballje ndaj Brest

Edon Zhegrova lë shenjë sërish në fitoren e Lille – statistikat e yllit të Kosovës në përballje ndaj Brest

Ligue 1
Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Ligue 1
Nga Zhegrova te Aro Muric e Leart Paqarada, pesë futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në fundjavën që lamë pas

Nga Zhegrova te Aro Muric e Leart Paqarada, pesë futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në fundjavën që lamë pas

Ndërkombëtare
Edon Zhegrova i pandalshëm në fitoren e Lilles

Edon Zhegrova i pandalshëm në fitoren e Lilles

Ligue 1
Befasi e veçantë për Vedat Bajramin, Edon Zhegrova ia dedikoi golin e shënuar kundër Rennesit

Befasi e veçantë për Vedat Bajramin, Edon Zhegrova ia dedikoi golin e shënuar kundër Rennesit

Yjet
Trajner i Lille, Fonseca: Zhegrova lojtar tjetër në aspektin pozitiv

Trajner i Lille, Fonseca: Zhegrova lojtar tjetër në aspektin pozitiv

Ligue 1
Zhegrova vazhdon me formë të jashtëzakonshme, shënon edhe ndaj Lyon

Zhegrova vazhdon me formë të jashtëzakonshme, shënon edhe ndaj Lyon

Ligue 1
Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Ligue 1
Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Ligue 1
“Messi Kosovar”, “Messi Zviceran” – çfarë ka ndodhur me lojtarët që u cilësuan si “Messi i ardhshëm”

“Messi Kosovar”, “Messi Zviceran” – çfarë ka ndodhur me lojtarët që u cilësuan si “Messi i ardhshëm”

Ndërkombëtare
Zhegrova dedikim për futbollistët që zgjedhin të mos luajnë për Kosovën: Më janë dashur 10 sekonda të pranoj, sepse zemra ime rreh aty

Zhegrova dedikim për futbollistët që zgjedhin të mos luajnë për Kosovën: Më janë dashur 10 sekonda të pranoj, sepse zemra ime rreh aty

Përfaqësuesja e Kosovës
Lille fiton në udhëtim, Zhegrova lëshon fushën i lënduar

Lille fiton në udhëtim, Zhegrova lëshon fushën i lënduar

Ligue 1
Jo një, as dy, e as tre – katër mbrojtës të Espanyolit nuk mund ta ndalonin Edon Zhegrovën

Jo një, as dy, e as tre – katër mbrojtës të Espanyolit nuk mund ta ndalonin Edon Zhegrovën

Ligue 1
E konfirmon Fabrizio Romano: Arsenali nuk ka bërë ofertë për Edon Zhegrovën

E konfirmon Fabrizio Romano: Arsenali nuk ka bërë ofertë për Edon Zhegrovën

Premier League
Kosova me shumë ndryshime edhe ndaj Greqisë: Do të kthehen Aliti e Muric, por do të mungojnë katër futbollistë të rëndësishëm

Kosova me shumë ndryshime edhe ndaj Greqisë: Do të kthehen Aliti e Muric, por do të mungojnë katër futbollistë të rëndësishëm

Romak Zeqiri