LAJMI I FUNDIT:
Diogo Jota

Diogo Jota

82 Artikuj

Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët

Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët

Premier League
Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Premier League
Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Premier League
Liverpooli me dy mungesa të mëdha për finalen e Carabao Cup ndaj Chelseat

Liverpooli me dy mungesa të mëdha për finalen e Carabao Cup ndaj Chelseat

Premier League
Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Premier League
Diogo Jota tregon se si ka reaguar ekipi i Liverpoolit pas njoftimit për largimin e Klopp

Diogo Jota tregon se si ka reaguar ekipi i Liverpoolit pas njoftimit për largimin e Klopp

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Arsyeja qesharake pse Darwin Nunez duhet të mbajë një emër tjetër në fanellë tek Uruguai

Arsyeja qesharake pse Darwin Nunez duhet të mbajë një emër tjetër në fanellë tek Uruguai

Ndërkombëtare
Arsenali ta harrojë Mohamed Salahun, lojtari më i rrezikshëm i Liverpoolit ka 7 gola dhe 2 asistime kundër tyre

Arsenali ta harrojë Mohamed Salahun, lojtari më i rrezikshëm i Liverpoolit ka 7 gola dhe 2 asistime kundër tyre

Premier League
Liverpooli kalon në epërsi ndaj Chelseat

Liverpooli kalon në epërsi ndaj Chelseat

Premier League
Klopp konfirmon lëndimet e Jotas dhe Alisson pas sfidës ndaj Manchester Cityt

Klopp konfirmon lëndimet e Jotas dhe Alisson pas sfidës ndaj Manchester Cityt

Premier League
Liverpool fiton pa shumë probleme ndaj Nottingham Forest

Liverpool fiton pa shumë probleme ndaj Nottingham Forest

Premier League
Diogo Jota ia kushton golin kundër Nottingham Forest Luis Diaz pasi prindërit e tij u rrëmbyen në Kolumbi

Diogo Jota ia kushton golin kundër Nottingham Forest Luis Diaz pasi prindërit e tij u rrëmbyen në Kolumbi

Premier League
“Ne duhet t’i përshtatemi epokës së re”- Diogo Jota flet për ndryshimet që po ndodhin tek Liverpooli

“Ne duhet t’i përshtatemi epokës së re”- Diogo Jota flet për ndryshimet që po ndodhin tek Liverpooli

Premier League
“Ne nuk jemi fëmijë” – Jurgen Klopp këmbëngul se Liverpool ka lënë prapa krahëve sfidën ndaj Tottenhamit

“Ne nuk jemi fëmijë” – Jurgen Klopp këmbëngul se Liverpool ka lënë prapa krahëve sfidën ndaj Tottenhamit

Ndërkombëtare