LAJMI I FUNDIT:

Diego Maradona

397 Artikuj

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ndërkombëtare
Solskjaer pyetet se a është Ronaldo apo Messi më i miri i të gjitha kohërave – norvegjezi zgjedh tjetër legjendë

Solskjaer pyetet se a është Ronaldo apo Messi më i miri i të gjitha kohërave – norvegjezi zgjedh tjetër legjendë

Ndërkombëtare
Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ndërkombëtare
Romario zbulon emrat e vetëm dy lojtarëve që janë më të mirë se ai në histori, injoron Messin dhe Ronaldon

Romario zbulon emrat e vetëm dy lojtarëve që janë më të mirë se ai në histori, injoron Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Premier League
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
“Unë e di se kush e vrau babanë tim” – deklarata tronditëse e djalit të legjendës Diego Maradona

“Unë e di se kush e vrau babanë tim” – deklarata tronditëse e djalit të legjendës Diego Maradona

Ndërkombëtare
Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Ndërkombëtare
“Messi nuk do të më driblonte asnjëherë, më i miri ndonjëherë është Pele” – legjenda argjentinase me deklaratë polarizuese

“Messi nuk do të më driblonte asnjëherë, më i miri ndonjëherë është Pele” – legjenda argjentinase me deklaratë polarizuese

Përfaqësueset
Ish-legjenda e futbollit Maradona përkujtohet në tre vjetorin e vdekjes së tij

Ish-legjenda e futbollit Maradona përkujtohet në tre vjetorin e vdekjes së tij

Ndërkombëtare
“Messi është më i miri në histori, Maradona as që krahasohet me të” – Pedro jep mendimin e tij për debatin e madh

“Messi është më i miri në histori, Maradona as që krahasohet me të” – Pedro jep mendimin e tij për debatin e madh

La Liga
Papa Francescku tha se Pele është më i mirë se Messi dhe Maradona, deklarata e tij nuk pritet mirë në Argjentinë

Papa Francescku tha se Pele është më i mirë se Messi dhe Maradona, deklarata e tij nuk pritet mirë në Argjentinë

Ndërkombëtare
Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Ndërkombëtare
Papa Françesku emëron lojtarin më të madh në histori të futbollit – nuk është Messi

Papa Françesku emëron lojtarin më të madh në histori të futbollit – nuk është Messi

Ndërkombëtare
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Shtatë legjendat që shpërdoruan gjithë pasurinë e tyre të fituar nga futbolli

Shtatë legjendat që shpërdoruan gjithë pasurinë e tyre të fituar nga futbolli

Ndërkombëtare
Ancelotti e krahason Vinicius Jr me Maradonën dhe Pelen

Ancelotti e krahason Vinicius Jr me Maradonën dhe Pelen

La Liga
Paolo Maldini ka veçuar tre kundërshtarët më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij 25-vjeçare

Paolo Maldini ka veçuar tre kundërshtarët më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij 25-vjeçare

Serie A
Del në ankand topi, të cilin e goditi Maradona me “Dora e Zotit”

Del në ankand topi, të cilin e goditi Maradona me “Dora e Zotit”

Ndërkombëtare
‘Nëse më duhet të zgjedh njërin’ – Scaloni tregon cilin preferon më shumë, Messin apo Maradonan

‘Nëse më duhet të zgjedh njërin’ – Scaloni tregon cilin preferon më shumë, Messin apo Maradonan

Ndërkombëtare
Pele dhe Maradona bënin shaka se kush ishte më i miri

Pele dhe Maradona bënin shaka se kush ishte më i miri

Ndërkombëtare
Edhe Maradona mendonte se Pele ishte futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

Edhe Maradona mendonte se Pele ishte futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Pas ndërhyrjes dhe veprimeve në festimet për Kupën e Botës – Salt Bae tregon tavolinën që e ka rezervuar përgjithmonë për Maradonan

Pas ndërhyrjes dhe veprimeve në festimet për Kupën e Botës – Salt Bae tregon tavolinën që e ka rezervuar përgjithmonë për Maradonan

Yjet