LAJMI I FUNDIT:

David Beckham

371 Artikuj

Pesë arsye pse Inter Miami duhet të luftojë për të nënshkruar me Lionel Messin

Pesë arsye pse Inter Miami duhet të luftojë për të nënshkruar me Lionel Messin

Ndërkombëtare
David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

Yjet
Teknologjia që revolucionon sportin: Dhomat hiperbarike po ndihmojnë yjet të shërohen më shpejt, të flenë më mirë dhe të performojnë në kulmin e tyre

Teknologjia që revolucionon sportin: Dhomat hiperbarike po ndihmojnë yjet të shërohen më shpejt, të flenë më mirë dhe të performojnë në kulmin e tyre

Ndërkombëtare
Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
A u injorua Lionel Messi nga David Beckham gjatë takimit të tyre në terrenin stërvitor të PSG-së

A u injorua Lionel Messi nga David Beckham gjatë takimit të tyre në terrenin stërvitor të PSG-së

Ligue 1
Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron “aksidentalisht” që burri i saj David ishte i zhveshur para saj

Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron “aksidentalisht” që burri i saj David ishte i zhveshur para saj

Yjet
Beckham në një reklamë të re vozit një Maserati GranTurismo

Beckham në një reklamë të re vozit një Maserati GranTurismo

Auto Lajme
Nusja e familjes Beckham rregullon raportet me vjehërrit e tyre, Davidin dhe Victorian për Pashkë

Nusja e familjes Beckham rregullon raportet me vjehërrit e tyre, Davidin dhe Victorian për Pashkë

Yjet
Shpenzoni si Beckham – Ferrari 360 Spider i yllit të futbollit ofrohet për shitje për 135 mijë dollarë

Shpenzoni si Beckham – Ferrari 360 Spider i yllit të futbollit ofrohet për shitje për 135 mijë dollarë

Auto Lajme
Beckham: Më pëlqen të shikoj lojtarë si Messi

Beckham: Më pëlqen të shikoj lojtarë si Messi

Ligue 1
Djali i Beckham pozoi me të dashurën Mia Regan, por vëmendjen e mori prapavija e fotografisë

Djali i Beckham pozoi me të dashurën Mia Regan, por vëmendjen e mori prapavija e fotografisë

Po Flitet
Modelja Veronika Rajek flet rreth admirimit për Beckham dhe përfshihet në debatin për më të mirin e të gjitha kohërave

Modelja Veronika Rajek flet rreth admirimit për Beckham dhe përfshihet në debatin për më të mirin e të gjitha kohërave

Yjet
Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Trend
David Beckham ndoqi debutimin e djalit të tij në Angli – ai pagoi biletën dhe dhuroi para për punëtoret femra të klubit

David Beckham ndoqi debutimin e djalit të tij në Angli – ai pagoi biletën dhe dhuroi para për punëtoret femra të klubit

Premier League
Zyrtare: Djali i David Beckham, Romeo i bashkohet klubit të Ligës Premier

Zyrtare: Djali i David Beckham, Romeo i bashkohet klubit të Ligës Premier

Premier League
Kontrata e Beckham me LA Galaxy përfshinte dy klauzola që e ndihmuan atë të fitonte 500 milionë dollarë, kjo është gjeniale

Kontrata e Beckham me LA Galaxy përfshinte dy klauzola që e ndihmuan atë të fitonte 500 milionë dollarë, kjo është gjeniale

Ndërkombëtare
Pochettino zgjedh formacionin më të mirë të Botërorëve me Zidane e Beckham në pozita të pazakonta dhe sipas rregullit që eliminon Messin e Ronaldon

Pochettino zgjedh formacionin më të mirë të Botërorëve me Zidane e Beckham në pozita të pazakonta dhe sipas rregullit që eliminon Messin e Ronaldon

Përfaqësueset
Brenda suitës luksoze ku David Beckham po qëndron në Katar – aty ku kushton mbi 23 mijë euro nata

Brenda suitës luksoze ku David Beckham po qëndron në Katar – aty ku kushton mbi 23 mijë euro nata

Yjet
Agjenti i Messit reagon ndaj lajmit “të rremë” për transferimin e tij

Agjenti i Messit reagon ndaj lajmit “të rremë” për transferimin e tij

Ligat tjera
David Beckham i hapur ndaj idesë për të blerë Manchester Unitedin

David Beckham i hapur ndaj idesë për të blerë Manchester Unitedin

Premier League
Ronaldo bëhet objektivi i ri i Beckhamit te Inter Miami

Ronaldo bëhet objektivi i ri i Beckhamit te Inter Miami

Ndërkombëtare
Fansat e komunitetit LGBT+ reagojnë pas rolit të David Beckhamit si ambasador për Kampionatin Botëror në Katar

Fansat e komunitetit LGBT+ reagojnë pas rolit të David Beckhamit si ambasador për Kampionatin Botëror në Katar

Yjet
Policia në Angli publikon pamjet e një hajduti në kërkim – ai ngjason shumë me David Beckham

Policia në Angli publikon pamjet e një hajduti në kërkim – ai ngjason shumë me David Beckham

Yjet
Beckham deklarohet rreth mundësisë së transferimit të Messit dhe Suarezit te Inter Miami

Beckham deklarohet rreth mundësisë së transferimit të Messit dhe Suarezit te Inter Miami

Ligat tjera