LAJMI I FUNDIT:

Dani Alves

445 Artikuj

Dani Alves mbetet i lirë, gjykata vendos në favor të tij

Dani Alves mbetet i lirë, gjykata vendos në favor të tij

La Liga
U lirua me kusht nga burgu, Dani Alves po planifikon rikthimin befasues në futbollin profesionist

U lirua me kusht nga burgu, Dani Alves po planifikon rikthimin befasues në futbollin profesionist

Ndërkombëtare
Dani Alves ka folur për herë të parë pas lirimit nga burgu

Dani Alves ka folur për herë të parë pas lirimit nga burgu

La Liga
Gruaja e Alves hoqi dorë nga divorci, kthehet tek ai pasi doli nga burgu

Gruaja e Alves hoqi dorë nga divorci, kthehet tek ai pasi doli nga burgu

Yjet
As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

La Liga
Vetëm disa ditë pas lirimit, Dani Alves akuzohet me një tjetër vepër penale

Vetëm disa ditë pas lirimit, Dani Alves akuzohet me një tjetër vepër penale

La Liga
Dani Alves me festë “të çmendur” në vilën e tij milionëshe në Barcelonë pasi u lirua nga burgu

Dani Alves me festë “të çmendur” në vilën e tij milionëshe në Barcelonë pasi u lirua nga burgu

Yjet
“Alves dhe Robinho duhet të jenë në burg, nëse do t’i ndodhte vajzës time do të merresha personalisht me ta” – Melo godet dy yjet brazilianë

“Alves dhe Robinho duhet të jenë në burg, nëse do t’i ndodhte vajzës time do të merresha personalisht me ta” – Melo godet dy yjet brazilianë

Përfaqësueset
Dani Alves dhe pasuria e tij: Pagat si futbollist, asetet, investimet, kompanitë dhe gjithçka tjetër

Dani Alves dhe pasuria e tij: Pagat si futbollist, asetet, investimet, kompanitë dhe gjithçka tjetër

Ndërkombëtare
Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Ndërkombëtare
Dalin pamjet e para të Dani Alves pas lirimit nga burgu – shumë persona u mblodhën në protestë ndaj tij

Dalin pamjet e para të Dani Alves pas lirimit nga burgu – shumë persona u mblodhën në protestë ndaj tij

Ndërkombëtare
Zbulohet lojtari i famshëm që dyshohet se ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves

Zbulohet lojtari i famshëm që dyshohet se ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves

Ndërkombëtare
Momentet e para të Dani Alves në liri, braziliani lirohet pas një viti e dy muaj prapa grilave

Momentet e para të Dani Alves në liri, braziliani lirohet pas një viti e dy muaj prapa grilave

La Liga
Dani Alves u lirua nga burgu në Spanjë, mblodhi një milion euro dhe pagoi me kusht

Dani Alves u lirua nga burgu në Spanjë, mblodhi një milion euro dhe pagoi me kusht

Ndërkombëtare
Pse Dani Alves nuk mund të paguajë garancinë: Zbulohet shuma e parave që ai ka në bankë

Pse Dani Alves nuk mund të paguajë garancinë: Zbulohet shuma e parave që ai ka në bankë

Ndërkombëtare
Zbardhen detajet pse nuk u mundësua lirimi i Dani Alvesit nga burgu

Zbardhen detajet pse nuk u mundësua lirimi i Dani Alvesit nga burgu

Ndërkombëtare
Presidenti i Federatës Braziliane të Futbollit sulmon ashpër Alvesin dhe Robinhon pas dënimeve shkaku i përdhunimit

Presidenti i Federatës Braziliane të Futbollit sulmon ashpër Alvesin dhe Robinhon pas dënimeve shkaku i përdhunimit

Ndërkombëtare
Babai i Neymar lëshon një deklaratë të fortë pasi u raportua se ai do të paguajë lirimin me kusht të Dani Alves prej 1 milion eurosh

Babai i Neymar lëshon një deklaratë të fortë pasi u raportua se ai do të paguajë lirimin me kusht të Dani Alves prej 1 milion eurosh

La Liga
Dani Alves do të kalojë edhe një natë në burg: Garancia prej një milion eurosh nuk u pagua

Dani Alves do të kalojë edhe një natë në burg: Garancia prej një milion eurosh nuk u pagua

La Liga
Neymar përballet me reagime të ashpra për ndihmën që i ka ofruar Dani Alvesit në rastin e sulmit seksual

Neymar përballet me reagime të ashpra për ndihmën që i ka ofruar Dani Alvesit në rastin e sulmit seksual

Ndërkombëtare
I liruar nga burgu, zbulohet personi që pagoi një milion euro për garancinë e Dani Alvesit

I liruar nga burgu, zbulohet personi që pagoi një milion euro për garancinë e Dani Alvesit

Ndërkombëtare
Dani Alves lirohet nga burgu, por Gjykata e Barcelonës i vendos një kusht

Dani Alves lirohet nga burgu, por Gjykata e Barcelonës i vendos një kusht

Ndërkombëtare
“Besoj në drejtësi, nuk do të iki”, Dani Alves kërkon të lirohet

“Besoj në drejtësi, nuk do të iki”, Dani Alves kërkon të lirohet

Ndërkombëtare
Dani Alves mund të lirohet nga burgu këtë javë

Dani Alves mund të lirohet nga burgu këtë javë

Ndërkombëtare