LAJMI I FUNDIT:

Gruaja e Alves hoqi dorë nga divorci, kthehet tek ai pasi doli nga burgu

Gruaja e Alves hoqi dorë nga divorci, kthehet tek ai pasi doli nga burgu

Modelja Joana Sanz është rikthyer te Dani Alves pasi futbollisti brazilian doli nga burgu, duke i dhënë fund spekulimeve për divorcin e tyre të mundshëm.

Pas javësh spekulimesh, modelja hodhi poshtë çdo dyshim duke shpërndarë një fotografi në Instagram ku e tregonte duke mbajtur dorën e Alves, duke konfirmuar se ata janë ende bashkë.


Sigurisht, postimi i Sanz në Instagram bëri bujë në rrjetet sociale, me shumë komente nga përdoruesit që nuk e kuptojnë se si ajo mund të vazhdojë me Alves të dënuar për sulm seksual.

Dyshja filluan të takoheshin në vitin 2015 dhe u martuan në vitin 2017.

Alves ka një vajzë, Victoria dhe një djalë, Daniel, nga martesa e tij e mëparshme me Dinor Santana.

Për kujtesë, gjykata në Spanjë dënoi Dani Alves me katër vjet e gjysmë burg në shkurt për një sulm seksual në Barcelonë më 30 dhjetor 2022.

Mirëpo, pasi kishte paguar garancinë prej një milion eurosh, ai u lirua me kusht. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Magazina
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Magazina
Dafina Zeqiri pranon dhuratë simbolike nga gjenerali i KFOR-it, Ozkan Ulutas

Dafina Zeqiri pranon dhuratë simbolike nga gjenerali i KFOR-it, Ozkan Ulutas

Magazina
Xhuli i reagon Stresit publikisht: M'i ka premtuar 30 mijë euro dhe s'mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M'i ka premtuar 30 mijë euro dhe s'mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Magazina
Kalo në kategori