LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox

48 Artikuj

Courteney Cox i bën homazhe emocionale Matthew Perryt, pas vdekjes së tij: Jam shumë mirënjohëse për çdo moment që kam pasur me ju

Courteney Cox i bën homazhe emocionale Matthew Perryt, pas vdekjes së tij: Jam shumë mirënjohëse për çdo moment që kam pasur me ju

Yjet
Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet e “Friends” thyen heshtjen për vdekjen e Matthew Perryt, bëjnë një nderim emocional

Yjet
Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Yjet
Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

TV / Film
Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

TV / Film
Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

TV / Film
Përmes fotografisë së një miku të sëmurë rëndë, Aniston paralajmëron fansat për rrezikun nga COVID-19

Përmes fotografisë së një miku të sëmurë rëndë, Aniston paralajmëron fansat për rrezikun nga COVID-19

Yjet
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Yjet
Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Yjet
Trembëdhjetë fakte për Jennifer Aniston që nuk i dinë as fansat e saj

Trembëdhjetë fakte për Jennifer Aniston që nuk i dinë as fansat e saj

Yjet
Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

TV / Film
Courteney Cox shikon “Friends” në vetizolim: Nuk më kujtohet që kam qenë pjesë e këtij seriali

Courteney Cox shikon “Friends” në vetizolim: Nuk më kujtohet që kam qenë pjesë e këtij seriali

TV / Film
Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Yjet
Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

TV / Film
Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar

Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar

Yjet
Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

TV / Film
Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

TV / Film
Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

TV / Film
Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”

Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”

TV / Film
Të famshmet që nuk ‘fshehin” veshët e mëdhenj

Të famshmet që nuk ‘fshehin” veshët e mëdhenj

Estetikë
Në përgatitje një film i ri “Scream”

Në përgatitje një film i ri “Scream”

TV / Film
Matthew Perry dhe Courteney Cox drekojnë bashkë, sa shumë kanë ndryshuar që nga koha e tyre në “Friends”

Matthew Perry dhe Courteney Cox drekojnë bashkë, sa shumë kanë ndryshuar që nga koha e tyre në “Friends”

Yjet
Videoja që e shfaqte Beckhamin në xhakuzi me Courtney Cox është pjesë e një seriali

Videoja që e shfaqte Beckhamin në xhakuzi me Courtney Cox është pjesë e një seriali

Po Flitet