LAJMI I FUNDIT:
Clement Lenglet

Clement Lenglet

109 Artikuj

Info

Clement Lenglet është francez i lindur më 17 qershor  të vitit 1995.

Operacioni ‘Fshesa’ te Barcelona: Gjashtë largime nga Xavi, në mesin e tyre edhe disa yje

Operacioni ‘Fshesa’ te Barcelona: Gjashtë largime nga Xavi, në mesin e tyre edhe disa yje

La Liga
Milani nis bisedimet me Barcelonën për mbrojtësin e tyre

Milani nis bisedimet me Barcelonën për mbrojtësin e tyre

Serie A
Bayern Munichu projekton transferimin e Lenglet

Bayern Munichu projekton transferimin e Lenglet

Bundesliga
Katër largimet që pritet t’i bëjë Barcelona në ditët e fundit të afatit kalimtar

Katër largimet që pritet t’i bëjë Barcelona në ditët e fundit të afatit kalimtar

La Liga
Javë vendimtare te Barceona, tre lojtarë do të blihen dhe dy të tjerë do të largohen

Javë vendimtare te Barceona, tre lojtarë do të blihen dhe dy të tjerë do të largohen

La Liga
Pesë lojtarë të Barcelonës nuk janë regjistruar ende në La Liga, dy pritet të largohen

Pesë lojtarë të Barcelonës nuk janë regjistruar ende në La Liga, dy pritet të largohen

La Liga
Barcelona ka në shitje tre lojtarë – por njëri mund të shpëtojë

Barcelona ka në shitje tre lojtarë – por njëri mund të shpëtojë

La Liga
Lenglet pritet të largohet këtë javë nga Barcelona

Lenglet pritet të largohet këtë javë nga Barcelona

La Liga
Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

La Liga
Milani synon seriozisht transferimin e Lenglet

Milani synon seriozisht transferimin e Lenglet

Serie A
Barcelona përfundon turneun para-sezonal në SHBA, vetëm katër lojtarë nuk luajtën asnjë minutë

Barcelona përfundon turneun para-sezonal në SHBA, vetëm katër lojtarë nuk luajtën asnjë minutë

La Liga
Xavi i bën presion Barcelonës: I do edhe dy transferime, derisa duhen edhe tri largime

Xavi i bën presion Barcelonës: I do edhe dy transferime, derisa duhen edhe tri largime

La Liga
Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

La Liga
Barcelona planifikon pesë largime para nisjes për në SHBA

Barcelona planifikon pesë largime para nisjes për në SHBA

La Liga
Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

La Liga
Si duket lista e Barcelonës me 10 lojtarët më të paguar

Si duket lista e Barcelonës me 10 lojtarët më të paguar

La Liga
Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

Katër lojtarët që pritet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj jave

La Liga
Barcelona është afër përfundimit të shitjes së parë këtë verë

Barcelona është afër përfundimit të shitjes së parë këtë verë

La Liga
Barcelona shpreson të njoftojë dy largimet e para javën e ardhshme

Barcelona shpreson të njoftojë dy largimet e para javën e ardhshme

La Liga
Sevilla pritet sërish të përfitojë miliona euro nga Barcelona shkaku i klauzolës me Kounden

Sevilla pritet sërish të përfitojë miliona euro nga Barcelona shkaku i klauzolës me Kounden

La Liga
Duket se Bartomeu e ka bërë me paramendim “fundosjen” e Barcelonës – Laporta ka gjetur disa shkelje në kontrata

Duket se Bartomeu e ka bërë me paramendim “fundosjen” e Barcelonës – Laporta ka gjetur disa shkelje në kontrata

La Liga
Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

La Liga
Dy formacionet e forta me të cilat mund të luajë Tottenhami, pasi Conte po ndërton një skuadër fantastike

Dy formacionet e forta me të cilat mund të luajë Tottenhami, pasi Conte po ndërton një skuadër fantastike

Premier League
Zyrtare: Lenglet kalon te Tottenham

Zyrtare: Lenglet kalon te Tottenham

Premier League