LAJMI I FUNDIT:
Cesc Fabregas

Cesc Fabregas

301 Artikuj

Info

Cesc Fabregas është futbollist spanjoll i lindur më 4 maj 1987.

Hazard zgjedh ish-bashkëlojtarin e tij si trajnerin e duhur për të marrë drejtimin e Chelseat

Hazard zgjedh ish-bashkëlojtarin e tij si trajnerin e duhur për të marrë drejtimin e Chelseat

Premier League
Chelsea mund të bëjë sensacion në futboll duke e emëruar një trajner pa përvojë në drejtimin e ekipit

Chelsea mund të bëjë sensacion në futboll duke e emëruar një trajner pa përvojë në drejtimin e ekipit

Premier League
Fabregas mbajti fjalën, dërgon në Ibiza të gjithë skuadrën e Comos pas kalimit në Serie A

Fabregas mbajti fjalën, dërgon në Ibiza të gjithë skuadrën e Comos pas kalimit në Serie A

Serie A
Como është ngjitur në Serie A pas 21 vitesh, Fabregas dhe Henyr kanë arsye për festë

Como është ngjitur në Serie A pas 21 vitesh, Fabregas dhe Henyr kanë arsye për festë

Serie A
Pique: Wenger më donte mua, Messin dhe Fabregasin së bashku te Arsenali

Pique: Wenger më donte mua, Messin dhe Fabregasin së bashku te Arsenali

Ndërkombëtare
Fabregas tregon lojtarin aktual të Arsenalit i cili i kujton veten – nuk është Odegaard

Fabregas tregon lojtarin aktual të Arsenalit i cili i kujton veten – nuk është Odegaard

Premier League
Fabregas zgjedh ekipin e ëndrrave me gjashtë futbollistë, befason me zgjedhjet

Fabregas zgjedh ekipin e ëndrrave me gjashtë futbollistë, befason me zgjedhjet

Ndërkombëtare
Cesc Fabregas flet hapur për vendimin për t’u bërë trajner në Ligën Premier

Cesc Fabregas flet hapur për vendimin për t’u bërë trajner në Ligën Premier

Premier League
Fabregas këshillon Arsenalin se si ta dominojë Anglinë për vite me vetëm një kusht

Fabregas këshillon Arsenalin se si ta dominojë Anglinë për vite me vetëm një kusht

Premier League
I pyetur nga Bundesliga se cilit person të famshëm ia ka numrin e telefonit – Xhaka zgjodhi legjendën e futbollit

I pyetur nga Bundesliga se cilit person të famshëm ia ka numrin e telefonit – Xhaka zgjodhi legjendën e futbollit

Bundesliga
Fabregas lavdëron top yllin e Anglisë i cili nuk po arrin të jetë pjesë e formacionit startues të Southgate

Fabregas lavdëron top yllin e Anglisë i cili nuk po arrin të jetë pjesë e formacionit startues të Southgate

Përfaqësueset
Fabregas tregon se cili trajner ka filozofinë e Barcelonës dhe mund ta zëvendësojë Xavin

Fabregas tregon se cili trajner ka filozofinë e Barcelonës dhe mund ta zëvendësojë Xavin

La Liga
Jeta e re e Fran Meridës, talentit të Barçës që synonte të ishte pasardhësi i Fabregas në Arsenal

Jeta e re e Fran Meridës, talentit të Barçës që synonte të ishte pasardhësi i Fabregas në Arsenal

Ndërkombëtare
Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Shkumbin Pireva
Fabregas bën krahasimin mes Bellingham dhe Lampard, flet edhe për sfidën e Spanjës ndaj Italisë

Fabregas bën krahasimin mes Bellingham dhe Lampard, flet edhe për sfidën e Spanjës ndaj Italisë

Ndërkombëtare
Ndeshja e parë e Cesc Fabregas si trajner përfundon me dy kartonë të kuq dhe një përleshje të madhe

Ndeshja e parë e Cesc Fabregas si trajner përfundon me dy kartonë të kuq dhe një përleshje të madhe

Ligat tjera
Fabregas do ta udhëheq për herë të parë një skuadër, së shpejti zyrtarizimi te skuadra italiane

Fabregas do ta udhëheq për herë të parë një skuadër, së shpejti zyrtarizimi te skuadra italiane

Serie A
“Kështu duhet luajtur futboll”: Fabregas është një fans i madh i trajnerit të Ligës Premier – Ai nuk është Arteta

“Kështu duhet luajtur futboll”: Fabregas është një fans i madh i trajnerit të Ligës Premier – Ai nuk është Arteta

Premier League
Një vit trishtimi për tifozët e futbollit: Formacioni i yjeve që u pensionuan në vitin 2023

Një vit trishtimi për tifozët e futbollit: Formacioni i yjeve që u pensionuan në vitin 2023

Ndërkombëtare
“Ai ishte shumë i mirë atë natë”, Odegaard flet për lojtarin e tij të preferuar në Ligën e Kampionëve

“Ai ishte shumë i mirë atë natë”, Odegaard flet për lojtarin e tij të preferuar në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Është shumë i zgjuar” – Fabregas emëron lojtarin që mund t’ia fitojë Arsenalit trofeun e Ligës Premier

“Është shumë i zgjuar” – Fabregas emëron lojtarin që mund t’ia fitojë Arsenalit trofeun e Ligës Premier

Premier League
Jack Wilshere emëron pesë bashkëlojtarët më të mirë – nuk ka vend për Mesut Ozil 

Jack Wilshere emëron pesë bashkëlojtarët më të mirë – nuk ka vend për Mesut Ozil 

Premier League
Cesc Fabregas njoftoi pensionimin e tij si futbollist aktiv

Cesc Fabregas njoftoi pensionimin e tij si futbollist aktiv

La Liga
Fabregas jep opinionin e tij mbi emërimin e Pochettinos te Chelsea

Fabregas jep opinionin e tij mbi emërimin e Pochettinos te Chelsea

Premier League