LAJMI I FUNDIT:

Bukuria

73 Artikuj

Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Bukuri dhe Kujdes
A e dini se celularët ndikojnë negativisht në bukurinë e lëkurës tuaj?

A e dini se celularët ndikojnë negativisht në bukurinë e lëkurës tuaj?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Rutina bukurie që duhen zbatuar për të fituar vetëbesimin

Rutina bukurie që duhen zbatuar për të fituar vetëbesimin

Bukuri dhe Kujdes
Disa nga arsyet pse femra vepron kundër një femre tjetër

Disa nga arsyet pse femra vepron kundër një femre tjetër

Psikoprofil
Jennifer Lopez pozon e zhveshur teksa feston 53-vjetorin duke promovuar linjën e saj

Jennifer Lopez pozon e zhveshur teksa feston 53-vjetorin duke promovuar linjën e saj

Bukuri dhe Kujdes
Fytyra zbulon: A mund t’ia qëlloni kush është në këtë fotografi më i shëndetshëm dhe më joshës?

Fytyra zbulon: A mund t’ia qëlloni kush është në këtë fotografi më i shëndetshëm dhe më joshës?

Të tjera
Shenjat e Zodiakut që dallohen për nga bukuria

Shenjat e Zodiakut që dallohen për nga bukuria

Lifestyle
Kim Kardashian zbulon arsyen e vërtetë të riemërtimit të KKW Beauty dhe KKW Fragrance

Kim Kardashian zbulon arsyen e vërtetë të riemërtimit të KKW Beauty dhe KKW Fragrance

Bukuri dhe Kujdes
Shtatë arsye se përse vetëbesimi është më i rëndësishëm se bukuria

Shtatë arsye se përse vetëbesimi është më i rëndësishëm se bukuria

Këshilla dhe arsye
Femra femrës shpesh i bëhet “ujkonjë”! Përse?

Femra femrës shpesh i bëhet “ujkonjë”! Përse?

Këshilla dhe arsye
Disa truke për një ten perfekt: Irina Shayk zbuloi sekretin e bukurisë së saj

Disa truke për një ten perfekt: Irina Shayk zbuloi sekretin e bukurisë së saj

Grim
Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Trend
Meshkujt më së shpeshti e mbivlerësojnë bukurinë e femrave

Meshkujt më së shpeshti e mbivlerësojnë bukurinë e femrave

Në çift
Monica Bellucci flet për plakjen: Nuk jam e fiksuar pas dukjes dhe moshës

Monica Bellucci flet për plakjen: Nuk jam e fiksuar pas dukjes dhe moshës

Bukuri dhe Kujdes
Leksion për studentët e artit

Leksion për studentët e artit

PamArt
Ylli i “Squid Game”, HoYeon Jung, jep disa këshilla bukurie

Ylli i “Squid Game”, HoYeon Jung, jep disa këshilla bukurie

Këshilla Estetike
Jennifer Aniston njofton fillimin e markës së bukurisë – LolaVie

Jennifer Aniston njofton fillimin e markës së bukurisë – LolaVie

Bukuri dhe Kujdes
Njerëzit e verbër e shohin bukurinë në një mënyrë të mahnitshme!

Njerëzit e verbër e shohin bukurinë në një mënyrë të mahnitshme!

Shëndetësi Lajme
Mary Ann, nëna që për hir të fëmijëve pranoi të quhet “gruaja më e shëmtuar në botë”

Mary Ann, nëna që për hir të fëmijëve pranoi të quhet “gruaja më e shëmtuar në botë”

Fakte
Pse etiketimi i karbonit do të jetë i rëndësishëm në botën e bukurisë

Pse etiketimi i karbonit do të jetë i rëndësishëm në botën e bukurisë

Bukuri dhe Kujdes
Pse pronari i Dove po heq fjalën “normale” nga produktet?

Pse pronari i Dove po heq fjalën “normale” nga produktet?

Bukuri dhe Kujdes
Shtatë mënyra për të mos e krahasuar më veten me ‘idealet (e dëmshme) të bukurisë’

Shtatë mënyra për të mos e krahasuar më veten me ‘idealet (e dëmshme) të bukurisë’

Psikoprofil
Femra më e bukur e botës për vitin 2020 flet për bullizmin që po i bëhet në internet

Femra më e bukur e botës për vitin 2020 flet për bullizmin që po i bëhet në internet

Psikoprofil
Trendi i bukurisë “fox eye” vazhdon të përhapet në internet, por kritikët këmbëngulin se është racist

Trendi i bukurisë “fox eye” vazhdon të përhapet në internet, por kritikët këmbëngulin se është racist

Estetikë