LAJMI I FUNDIT:

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq
(Foto: WireImage)

Pamela Anderson u shfaq edhe një herë në publik pa makijazh duke dëshmuar kështu se nuk është skllave e standardeve të vendosura të bukurisë.

Këtë herë, ajo mori pjesë në ndarjen e çmimeve të modës në Londër. Aktorja ka pozuar për fotografët e pranishëm me një buzëqeshje në fytyrë, ndërsa kishte zgjedhur veshje me ngjyrë të bardhë dhe flokë të lidhura.

Përveç saj, në këtë eveniment morën pjesë Anne Hathaway, Alexa Chung, Rosie Huntington-Whiteley, Charli XCX, Lisa Rinna etj.

(Foto: WireImage)

Pamela ka treguar në të kaluarën se vendosi të mos përdorte më grim pasi stilistja e saj e grimit, Alexis Vogel, ndërroi jetë nga kanceri i gjirit.

Nuk dëshiron të përdorë botoks dhe fillerë, Pamela tregon arsyen pse hoqi dorë nga makijazhi
Lexo po ashtu Nuk dëshiron të përdorë botoks dhe fillerë, Pamela tregon arsyen pse hoqi dorë nga makijazhi

“Ka qenë më e mira. Dhe që atëherë e ndjeva se pa Alexis do ta kisha më mirë që të mos bëja makijazh”, ka rrëfyer Pamela.

56-vjeçarja e konsideron këtë vendim si çlirues dhe argëtues, sepse po e bën të kundërtën e asaj që bëjnë të gjithë të tjerët. Ajo u shfaq për herë të parë pa grim disa muaj më parë në Javën e Modës në Paris. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Grim
Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t'i mbuloni me xhel për vetullat

Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t'i mbuloni me xhel për vetullat

Flokë dhe stil
Pse nuk këshillohet të humbisni peshë gjatë shtatzënisë

Pse nuk këshillohet të humbisni peshë gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Moda
Kalo në kategori