LAJMI I FUNDIT:

Boban Bogdanoviq

15 Artikuj

Politikani serb: Kam bërë padi në GjND për krimet serbe ndaj shqiptarëve të Kosovës

Politikani serb: Kam bërë padi në GjND për krimet serbe ndaj shqiptarëve të Kosovës

Kosovë
Mesazhet nga varrezat dhe komplekset memoriale: Politikanët e intelektualët serbë ia thonë Vuçiqit të vërtetën e hidhur për Kosovën

Mesazhet nga varrezat dhe komplekset memoriale: Politikanët e intelektualët serbë ia thonë Vuçiqit të vërtetën e hidhur për Kosovën

Kosovë
Ish-hetuesi i policisë: Politikani serb Boban Bogdanoviq ka kërkuar azil politik në Kosovë për shkak të Radoiçiqit

Ish-hetuesi i policisë: Politikani serb Boban Bogdanoviq ka kërkuar azil politik në Kosovë për shkak të Radoiçiqit

Politikë
Politikani serb, Bogdanoviq: Gjithmonë do t’i kërkoj falje popullit shqiptar për krimet që kriminelët serbë i kanë kryer

Politikani serb, Bogdanoviq: Gjithmonë do t’i kërkoj falje popullit shqiptar për krimet që kriminelët serbë i kanë kryer

Serbia
Deklarata e presidentit ukrainas se Rusia po përgatitet të destabilizojë Ballkanin, reagimet pas deklaratës dhe shtesat e rrezikshmërisë për policët  – lajmet që shënuan javën 

Deklarata e presidentit ukrainas se Rusia po përgatitet të destabilizojë Ballkanin, reagimet pas deklaratës dhe shtesat e rrezikshmërisë për policët  – lajmet që shënuan javën 

Besnike Salihu
Politikani serb pas dorëheqjes së Vulinit: U konfirmua pjesëmarrja e tij në sulmin terrorist në Banjskë

Politikani serb pas dorëheqjes së Vulinit: U konfirmua pjesëmarrja e tij në sulmin terrorist në Banjskë

Serbia
Lirimi i Radoiçiqit nga paraburgimi, Bogdanoviq thirrje Osmanit e Kurtit: Mbroni qytetarët serbë në veri

Lirimi i Radoiçiqit nga paraburgimi, Bogdanoviq thirrje Osmanit e Kurtit: Mbroni qytetarët serbë në veri

Kosovë
Politikani serb: Është e qartë tani se Oliver Ivanoviq u vra nga Serbia, aktin e kreu Radioçiqi

Politikani serb: Është e qartë tani se Oliver Ivanoviq u vra nga Serbia, aktin e kreu Radioçiqi

Kosovë
Politikani serb Bogdanoviq: Vulini ka lëshuar urdhër, serbët në veri të Kosovës të mos fillojnë mësimin me 1 shtator

Politikani serb Bogdanoviq: Vulini ka lëshuar urdhër, serbët në veri të Kosovës të mos fillojnë mësimin me 1 shtator

Kosovë
Publikohet në Telegram audio-incizimi i rremë ndërmjet Hovenierit dhe Kurtit, eksperti Musliu: Ky është një falsifikim nga një profil serb

Publikohet në Telegram audio-incizimi i rremë ndërmjet Hovenierit dhe Kurtit, eksperti Musliu: Ky është një falsifikim nga një profil serb

Siguri
Politikani serb Bogdanoviq thotë se u intervistua nga BIA për shkak të mbështetjes së tij ndaj Kosovës

Politikani serb Bogdanoviq thotë se u intervistua nga BIA për shkak të mbështetjes së tij ndaj Kosovës

Kosovë


mob5