LAJMI I FUNDIT:

BMW

647 Artikuj

BMW i5 sjell mbështetje për lojëra me AirConsole

BMW i5 sjell mbështetje për lojëra me AirConsole

Auto Lajme
BMW prezanton tre automjete të reja elektrike si pjesë e linjës së verës 2023

BMW prezanton tre automjete të reja elektrike si pjesë e linjës së verës 2023

Auto Lajme
BMW ka ndërtuar një varkë elektrike elegante të quajtur “Icon”

BMW ka ndërtuar një varkë elektrike elegante të quajtur “Icon”

Auto Lajme
Pse ia vlen të prisni për serinë e re të BMW 5?

Pse ia vlen të prisni për serinë e re të BMW 5?

Modelet e Reja
Prodhimi i parë i modelit iX2 do të fillojë në fund të vitit 2023

Prodhimi i parë i modelit iX2 do të fillojë në fund të vitit 2023

Auto Lajme
Shoferët e BMW-ve mund të hapin makinat e tyre me telefonat Android

Shoferët e BMW-ve mund të hapin makinat e tyre me telefonat Android

Auto Lajme
Naomi Campbell do të marrë pjesë në fushatën promovuese të BMW XM

Naomi Campbell do të marrë pjesë në fushatën promovuese të BMW XM

Auto Lajme
BMW i5: Publikohen pamjet e “testeve brutale” gjatë dimrit me sedanin e ri elektrik

BMW i5: Publikohen pamjet e “testeve brutale” gjatë dimrit me sedanin e ri elektrik

Auto Lajme
Adoleshentët suedez ngasin Porsche dhe BMW, nuk kanë nevojë për patentë

Adoleshentët suedez ngasin Porsche dhe BMW, nuk kanë nevojë për patentë

Auto Lajme
A do të ndryshojë BMW emrat e të gjitha modeleve të një game?

A do të ndryshojë BMW emrat e të gjitha modeleve të një game?

Auto Lajme
BMW konfirmon se po vjen një tjetër EV i ri, bëhet fjalë për modelin X2

BMW konfirmon se po vjen një tjetër EV i ri, bëhet fjalë për modelin X2

Auto Lajme
Kjo BMW M3 e rrallë është shitur për 95,500 euro në një ankand

Kjo BMW M3 e rrallë është shitur për 95,500 euro në një ankand

Auto Lajme
BMW hap konkursin për zhvillimin e video-lojërave për ekranin e saj të lakuar

BMW hap konkursin për zhvillimin e video-lojërave për ekranin e saj të lakuar

Auto Lajme
Xiaomi prezanton çelësin e vet digjital me BMW-në si bashkëpunëtor

Xiaomi prezanton çelësin e vet digjital me BMW-në si bashkëpunëtor

Auto Lajme
Studimi amerikan: BMW ka veturat më të mira – kush është në fund të listës

Studimi amerikan: BMW ka veturat më të mira – kush është në fund të listës

Auto Lajme
Volkswagen dhe Mercedes kërkojnë të përshpejtohet zgjerimi i rrjetit të karikimit të automjeteve elektrike

Volkswagen dhe Mercedes kërkojnë të përshpejtohet zgjerimi i rrjetit të karikimit të automjeteve elektrike

EVs
BMW i7 përbënte 43 për qind të të gjitha shitjeve të veturave të Serisë 7

BMW i7 përbënte 43 për qind të të gjitha shitjeve të veturave të Serisë 7

Auto Lajme
A e dini se kjo veturë BMW Z1 ‘e pa dalë në rrugë’ në odometrin e saj ka 999,997 kilometra?

A e dini se kjo veturë BMW Z1 ‘e pa dalë në rrugë’ në odometrin e saj ka 999,997 kilometra?

Auto Lajme
Koreja e Jugut gjobit Mercedesin, BMW-në, Audin për bashkëpunim për të manipuluar emetimet e naftës

Koreja e Jugut gjobit Mercedesin, BMW-në, Audin për bashkëpunim për të manipuluar emetimet e naftës

Auto Lajme
BMW fiton betejën ligjore kundër klonit klasik Mini të Kinës

BMW fiton betejën ligjore kundër klonit klasik Mini të Kinës

Auto Lajme
Pamjet e sedanit BMW Neue Klasse 2025 parashikojnë të ardhmen elektrike të markës

Pamjet e sedanit BMW Neue Klasse 2025 parashikojnë të ardhmen elektrike të markës

Auto Lajme
Samsung ka përgatitur një version special Galaxy S23 Ultra BMW M

Samsung ka përgatitur një version special Galaxy S23 Ultra BMW M

Mobile
Gjermania në kërkim të inxhinierëve nga vendet tjera për të punuar në industrinë hekurudhore dhe automobilistike

Gjermania në kërkim të inxhinierëve nga vendet tjera për të punuar në industrinë hekurudhore dhe automobilistike

Botë
BMW X5 2024 mund të vijë me grilë të ndriçuar, sipas videos ngacmuese

BMW X5 2024 mund të vijë me grilë të ndriçuar, sipas videos ngacmuese

Auto Lajme