LAJMI I FUNDIT:
Ben Affleck

Ben Affleck

273 Artikuj

Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Mes spekulimeve për divorc, Jennifer Lopez bën dedikimin për Ben Affleck

Yjet
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck – pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck – pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Yjet
Mes thashethemeve për ndarje – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck jetojnë në vende të ndryshme

Mes thashethemeve për ndarje – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck jetojnë në vende të ndryshme

Po Flitet
Jennifer Lopez ende mban unazën e saj të martesës, mes pretendimeve se divorci me Ben Affleck është afër

Jennifer Lopez ende mban unazën e saj të martesës, mes pretendimeve se divorci me Ben Affleck është afër

Yjet
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë punësuar në heshtje një agjent për të shitur rezidencën e tyre miliondollarëshe, mes raporteve të divorcit

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë punësuar në heshtje një agjent për të shitur rezidencën e tyre miliondollarëshe, mes raporteve të divorcit

Yjet
Jennifer Lopez fotografohet me unazën e martesës në gisht, teksa shtëpia e saj milionëshe dhe e Ben Affleckut ka dalë në shitje

Jennifer Lopez fotografohet me unazën e martesës në gisht, teksa shtëpia e saj milionëshe dhe e Ben Affleckut ka dalë në shitje

Yjet
Jennifer Lopez shihet sërish e mërzitur në veturë, mes problemeve të shumta që e kanë goditur jetën e saj private dhe karrierën

Jennifer Lopez shihet sërish e mërzitur në veturë, mes problemeve të shumta që e kanë goditur jetën e saj private dhe karrierën

Yjet
Jennifer Lopez fotografohet e stresuar dhe e mërzitur në veturë, mes problemeve martesore dhe anulimit të turneut

Jennifer Lopez fotografohet e stresuar dhe e mërzitur në veturë, mes problemeve martesore dhe anulimit të turneut

Yjet
Ben Affleck ribashkohet me ish-bashkëshorten Jennifer Garner, për të mbështetur djalin e tyre në ndeshjen e basketbollit

Ben Affleck ribashkohet me ish-bashkëshorten Jennifer Garner, për të mbështetur djalin e tyre në ndeshjen e basketbollit

Yjet
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez mbahen për dore, pas ribashkimit të ftohtë mes thashethemeve për divorc

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez mbahen për dore, pas ribashkimit të ftohtë mes thashethemeve për divorc

Yjet
Ben Affleck shfaqet i dëshpëruar dhe në gjendje jo të mirë mes thashethemeve për ndarje nga Jennifer Lopez

Ben Affleck shfaqet i dëshpëruar dhe në gjendje jo të mirë mes thashethemeve për ndarje nga Jennifer Lopez

Yjet
‘Bennifer’ të ndarë? Lopez dhe Affleck shihen të dy vetëm në destinacione të ndryshme, gjersa njëri ka larguar edhe unazën e martesës

‘Bennifer’ të ndarë? Lopez dhe Affleck shihen të dy vetëm në destinacione të ndryshme, gjersa njëri ka larguar edhe unazën e martesës

Po Flitet
Jennifer Lopez vihet në siklet kur gjatë konferencës për shtyp, gazetari e pyet se a është e vërtetë që është ndarë nga Ben Affleck

Jennifer Lopez vihet në siklet kur gjatë konferencës për shtyp, gazetari e pyet se a është e vërtetë që është ndarë nga Ben Affleck

Po Flitet
Kanë një dashuri të madhe, por zbulohen arsyet që çuan në një krizë në mes të Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Kanë një dashuri të madhe, por zbulohen arsyet që çuan në një krizë në mes të Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Po Flitet
Pas thashethemeve për divorc, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shihen për herë të parë bashkë në publik pas 47 ditësh

Pas thashethemeve për divorc, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shihen për herë të parë bashkë në publik pas 47 ditësh

Po Flitet
Jennifer Lopez shihet e vetme në New York, dyshohet se është ndarë nga Ben Affleck?

Jennifer Lopez shihet e vetme në New York, dyshohet se është ndarë nga Ben Affleck?

Po Flitet
Ben Affleck dhe Matt Damon ‘të lodhur’ nga marrëdhënia e tensionuar e partnereve të tyre, Jennifer Lopez dhe Luciana Barroso

Ben Affleck dhe Matt Damon ‘të lodhur’ nga marrëdhënia e tensionuar e partnereve të tyre, Jennifer Lopez dhe Luciana Barroso

Po Flitet
Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

TV / Film
Jennifer Lopez ‘shpërthen’ në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Jennifer Lopez ‘shpërthen’ në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Yjet
Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Yjet
Jennifer Lopez duket e mrekullueshme me një fustan rozë, gjatë turneut për shtyp

Jennifer Lopez duket e mrekullueshme me një fustan rozë, gjatë turneut për shtyp

Yjet
Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në 2004

Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në 2004

Yjet
Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen bashkë për një tjetër film të ri

Ben Affleck dhe Matt Damon bëhen bashkë për një tjetër film të ri

TV / Film
Jennifer Lopez tregon për jetën e saj të zjarrtë seksuale me Ben Affleckun në këngën e saj të re “Can’t Get Enough”

Jennifer Lopez tregon për jetën e saj të zjarrtë seksuale me Ben Affleckun në këngën e saj të re “Can’t Get Enough”

Muzikë