LAJMI I FUNDIT:

Aurelien Tchouameni

123 Artikuj

Largimi i radhës i papritur që mund të ndodhë te Real Madrid

Largimi i radhës i papritur që mund të ndodhë te Real Madrid

La Liga
Ylli i Real Madridit do të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve dhe fillimin e Euro 2024 shkaku i lëndimit

Ylli i Real Madridit do të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve dhe fillimin e Euro 2024 shkaku i lëndimit

Ndërkombëtare
Ancelotti konfirmon dyshimin e Real Madridit për finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Dortmundit

Ancelotti konfirmon dyshimin e Real Madridit për finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Dortmundit

Liga e Kampionëve
Ylli i Real Madridit në dyshim për finalen e Ligës së Kampionëve shkaku i lëndimit

Ylli i Real Madridit në dyshim për finalen e Ligës së Kampionëve shkaku i lëndimit

Liga e Kampionëve
Dy yjet e Realit për pak sa nuk e humbën fluturimin për në Madrid, ata mbetën shumë vonë në Allianz Arena

Dy yjet e Realit për pak sa nuk e humbën fluturimin për në Madrid, ata mbetën shumë vonë në Allianz Arena

La Liga
Tchouameni ndërpreu Mullerin në intervistë, krijohet situatë qesharake mes dyshes

Tchouameni ndërpreu Mullerin në intervistë, krijohet situatë qesharake mes dyshes

Liga e Kampionëve
Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

La Liga
Ancelotti përfshinë në listë lojtarin që nuk ka të drejtë të luajë kundër Man Cityt të mërkurën

Ancelotti përfshinë në listë lojtarin që nuk ka të drejtë të luajë kundër Man Cityt të mërkurën

Liga e Kampionëve
Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Chelsea shkon për gjithçka ose asgjë: Synon yllin e Real Madridit

Chelsea shkon për gjithçka ose asgjë: Synon yllin e Real Madridit

Premier League
Në cilën skuadër kanë luajtur Shaqiri dhe Joselu? Dy yjet e Realit e kanë të vështirë ta qëllojnë klubin anglez

Në cilën skuadër kanë luajtur Shaqiri dhe Joselu? Dy yjet e Realit e kanë të vështirë ta qëllojnë klubin anglez

La Liga
Tchouameni “konfirmon” transferimin e Mbappes tek Real Madridi

Tchouameni “konfirmon” transferimin e Mbappes tek Real Madridi

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Mbappe apo Haaland? Ylli i Real Madridit zgjedh se kë do ta donte për shok skuadre te mbretërit

Mbappe apo Haaland? Ylli i Real Madridit zgjedh se kë do ta donte për shok skuadre te mbretërit

Liga e Kampionëve
Ancelotti do ta lë përsëri veteranin e ekipit jashtë formacionit për ndeshjen ndaj Leipzigut

Ancelotti do ta lë përsëri veteranin e ekipit jashtë formacionit për ndeshjen ndaj Leipzigut

Liga e Kampionëve
Momenti  që bëri lojtarët e Real Madridit dhe Valencias të kapin kokën, dihet lëndimi që ka marr mbrojtësi francez

Momenti që bëri lojtarët e Real Madridit dhe Valencias të kapin kokën, dihet lëndimi që ka marr mbrojtësi francez

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

La Liga
Oferta e pakundërshtueshme e Bayern Munich për Tchouamenit

Oferta e pakundërshtueshme e Bayern Munich për Tchouamenit

La Liga
Nga përjashtimi i mundshëm i De Paul në derbi te penalltia e mundshme ndaj Araujo në El Clasico, zbulohen audio të reja të diskutueshme

Nga përjashtimi i mundshëm i De Paul në derbi te penalltia e mundshme ndaj Araujo në El Clasico, zbulohen audio të reja të diskutueshme

La Liga
Fermin Lopez zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur

Fermin Lopez zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

La Liga
Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

La Liga