LAJMI I FUNDIT:

ASAP Rocky

114 Artikuj

Rihanna shfaqet joshëse, teksa ndan koleksionin e ri të të brendshmeve “Savage”

Rihanna shfaqet joshëse, teksa ndan koleksionin e ri të të brendshmeve “Savage”

Yjet
Pyetet nëse Rihanna do të ketë album të ri, ASAP Rocky jep detaje

Pyetet nëse Rihanna do të ketë album të ri, ASAP Rocky jep detaje

Yjet
Rihanna tregon stilin e ri me gërsheta, derisa ajo dhe ASAP Rocky dalin me djemtë e tyre në Aspen

Rihanna tregon stilin e ri me gërsheta, derisa ajo dhe ASAP Rocky dalin me djemtë e tyre në Aspen

Yjet
Rihanna ngacmon fansat për një fëmijë të tretë

Rihanna ngacmon fansat për një fëmijë të tretë

Yjet
Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen së bashku me djemtë e tyre RZA dhe Riot Rose në New York

Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen së bashku me djemtë e tyre RZA dhe Riot Rose në New York

Yjet
Rihanna mahnit me dukjen në të zeza gjatë një tjetër daljeje pa partnerin e saj ASAP Rocky

Rihanna mahnit me dukjen në të zeza gjatë një tjetër daljeje pa partnerin e saj ASAP Rocky

Yjet
Rihanna shfaqet magjepsëse teksa del për darkë mes akuzave për armë nga i dashuri A$AP Rocky

Rihanna shfaqet magjepsëse teksa del për darkë mes akuzave për armë nga i dashuri A$AP Rocky

Yjet
Rihanna tregon këmbët e tonifikuara në fustan të shkurtër, teksa shijon një natë romantike me ASAP Rockyn

Rihanna tregon këmbët e tonifikuara në fustan të shkurtër, teksa shijon një natë romantike me ASAP Rockyn

Yjet
Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Yjet
Dalin pamje të reja nga festa luksoze që Rihanna organizoi për ditëlindjen e partnerit ASAP Rocky

Dalin pamje të reja nga festa luksoze që Rihanna organizoi për ditëlindjen e partnerit ASAP Rocky

Yjet
Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Yjet
Rihanna mahnit me dukjen vetëm dy muaj pas lindjes së djalit të dytë

Rihanna mahnit me dukjen vetëm dy muaj pas lindjes së djalit të dytë

Yjet
Rihanna dhe ASAP Rocky zbulojnë portretin e djalit të dytë përmes një fotosesioni të ëmbël familjar

Rihanna dhe ASAP Rocky zbulojnë portretin e djalit të dytë përmes një fotosesioni të ëmbël familjar

Yjet
Zbulohet emri i djalit të dytë të Rihannas dhe ASAP Rockyt

Zbulohet emri i djalit të dytë të Rihannas dhe ASAP Rockyt

Yjet
Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Rihanna merr vëmendje me veshjen sportive rozë, teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur

Yjet
Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë

Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë

Yjet
Rihanna mahnit me paraqitjen kampanjë e re për “Louis Vuttion”

Rihanna mahnit me paraqitjen kampanjë e re për “Louis Vuttion”

Yjet
Rihanna dhe ASAP Rocky shtojnë dyshimet se janë martuar në fshehtësi

Rihanna dhe ASAP Rocky shtojnë dyshimet se janë martuar në fshehtësi

Yjet
Rihanna shfaqet tërë shkëlqim në daljen e fundit teksa shikon me admirim performancën e partnerit të saj Asap Rocky

Rihanna shfaqet tërë shkëlqim në daljen e fundit teksa shikon me admirim performancën e partnerit të saj Asap Rocky

Yjet
Rihanna rishkruan rregullat se si të promovohen orët luksoze, shfaqet me një të tillë si qafore

Rihanna rishkruan rregullat se si të promovohen orët luksoze, shfaqet me një të tillë si qafore

Yjet
Rihanna vazhdon shkëlqimin dhe dukjen me stil edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

Rihanna vazhdon shkëlqimin dhe dukjen me stil edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

Yjet
Rihanna publikon foto ‘topless’ nga shtatzënia e saj e parë përpara lindjes së fëmijës së dytë

Rihanna publikon foto ‘topless’ nga shtatzënia e saj e parë përpara lindjes së fëmijës së dytë

Yjet
Një vit pas lindjes së tij, zbulohet emri i djalit të Rihannas dhe ASAP Rocky

Një vit pas lindjes së tij, zbulohet emri i djalit të Rihannas dhe ASAP Rocky

Yjet