LAJMI I FUNDIT:

Aroma

59 Artikuj

Mënyra më e thjeshtë për ta bërë shtëpinë të aromatizuar

Mënyra më e thjeshtë për ta bërë shtëpinë të aromatizuar

Bëje vet
Metoda të thjeshta me të cilat banja juaj do të ketë gjithmonë një erë të këndshme

Metoda të thjeshta me të cilat banja juaj do të ketë gjithmonë një erë të këndshme

Këshilla dhe ide
Erëzën e njohur mund ta përdorni edhe në mënyra të tjera, kanella është një agjent i shkëlqyer pastrimi

Erëzën e njohur mund ta përdorni edhe në mënyra të tjera, kanella është një agjent i shkëlqyer pastrimi

Këshilla dhe ide
Aroma e rozmarinës e përmirëson memorien

Aroma e rozmarinës e përmirëson memorien

Shëndetësi Lajme
Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë – përbërësit i keni në shtëpi!

Zgjidheni problemin me aromën e kanakarit shtëpiak: Është aq e thjeshtë – përbërësit i keni në shtëpi!

Kujdesi për kafshët
Një shenjë e fazës së hershme të demencës mund të zbulohet gjatë dushit

Një shenjë e fazës së hershme të demencës mund të zbulohet gjatë dushit

Shëndetësi Lajme
Këto aroma mund të tërheqin gjarpërinjtë në oborrin tuaj

Këto aroma mund të tërheqin gjarpërinjtë në oborrin tuaj

A e dini se...
Këto aroma mund të tërheqin gjarpërinjtë në oborrin tuaj

Këto aroma mund të tërheqin gjarpërinjtë në oborrin tuaj

A e dini se...
E dini pse secila shtëpi ka aromën e vet specifike?

E dini pse secila shtëpi ka aromën e vet specifike?

Shtëpi dhe dekor
Kush ka shqisën më të mirë të aromës, qentë apo macet?

Kush ka shqisën më të mirë të aromës, qentë apo macet?

A e dini se...
Mund të përdorni edhe kokrrat e kafesë: Truke të shkëlqyera për të mbajtur erë të këndshme rrobat tuaja për ditë të tëra

Mund të përdorni edhe kokrrat e kafesë: Truke të shkëlqyera për të mbajtur erë të këndshme rrobat tuaja për ditë të tëra

Bëje vet
Shkencëtarët kanë krijuar një robot të aftë të “nuhasë erën” – ndjeshmëria e të cilit rivalizon edhe atë të qenit

Shkencëtarët kanë krijuar një robot të aftë të “nuhasë erën” – ndjeshmëria e të cilit rivalizon edhe atë të qenit

Lajme Teknologji
Përmirësoni butësinë dhe freskoni aromën e peshqirëve

Përmirësoni butësinë dhe freskoni aromën e peshqirëve

Bëje vet
Kokat e bebeve vërtet kanë aromë të mirë, tani e dimë përse është kështu

Kokat e bebeve vërtet kanë aromë të mirë, tani e dimë përse është kështu

Fëmija juaj
Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale

Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale

Bukuri dhe Kujdes
Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Bukuri dhe Kujdes
Parfumet që meshkujt pëlqejnë t’i nuhasin te femrat

Parfumet që meshkujt pëlqejnë t’i nuhasin te femrat

Këshilla Lifestyle
Cilat parfume i preferojnë Zendaye, Kaie Gerber, Selena Gomez, Bella dhe Gigi Hadid?

Cilat parfume i preferojnë Zendaye, Kaie Gerber, Selena Gomez, Bella dhe Gigi Hadid?

Aksesorë
Këto janë aromat që macet nuk i durojnë dot

Këto janë aromat që macet nuk i durojnë dot

Kujdesi për kafshët
Tri mënyra të thjeshta për të mbrojtur shikimin, nuhatjen dhe dëgjimin për të rritur shëndetin e trurit

Tri mënyra të thjeshta për të mbrojtur shikimin, nuhatjen dhe dëgjimin për të rritur shëndetin e trurit

Shëndetësi Lajme
Dy ndër shenjat më të zakonshme që tregojnë se partneri mund të jetë duke ju tradhtuar

Dy ndër shenjat më të zakonshme që tregojnë se partneri mund të jetë duke ju tradhtuar

Në çift
Përdorni limonin për të pasur shtëpi me aromë të këndshme, por edhe disponim më të mirë

Përdorni limonin për të pasur shtëpi me aromë të këndshme, por edhe disponim më të mirë

Shtëpi dhe dekor
Aromat që shtatzënat nuk i durojnë, në listë edhe kafja dhe çaji

Aromat që shtatzënat nuk i durojnë, në listë edhe kafja dhe çaji

Shtatzëna
Merrni erë e ushqimit për dy minuta: Vetëm shikoni se çfarë ju ndodh!

Merrni erë e ushqimit për dy minuta: Vetëm shikoni se çfarë ju ndodh!

Shëndetësi Lajme