LAJMI I FUNDIT:

Armë

220 Artikuj

I gjetën armë e municion luftarak, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

I gjetën armë e municion luftarak, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

Shqipëri
E pazakontë, bleu shtëpinë e re në Prishtinë e gjeti armë

E pazakontë, bleu shtëpinë e re në Prishtinë e gjeti armë

Kronika e Zezë
Arrestohet dileri nga Manastiri, policia i gjen edhe armë

Arrestohet dileri nga Manastiri, policia i gjen edhe armë

Maqedonia e Veriut
Demanton spekulimet serbe për mungesë barnash në veri, Musliu: Atje ka shumë medikamente dhe plot armatim

Demanton spekulimet serbe për mungesë barnash në veri, Musliu: Atje ka shumë medikamente dhe plot armatim

Kosovë
Mbi 10 pistoleta, pushkë automatike e fishekë – të gjithat që i konfiskoi Policia në Pejë pas kontrolleve në kafiteri e lokale nate

Mbi 10 pistoleta, pushkë automatike e fishekë – të gjithat që i konfiskoi Policia në Pejë pas kontrolleve në kafiteri e lokale nate

Siguri
Policia njofton për kontrollet në Banjskë, jep detaje për konfiskimin e armëve

Policia njofton për kontrollet në Banjskë, jep detaje për konfiskimin e armëve

Kronika e Zezë
Operacioni “Goditja”, mbi 200 të arrestuar e dhjetëra armë të konfiskuara

Operacioni “Goditja”, mbi 200 të arrestuar e dhjetëra armë të konfiskuara

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Kaçanik, publikoi në rrjete sociale fotografi me armë

Arrestohet një person në Kaçanik, publikoi në rrjete sociale fotografi me armë

Kronika e Zezë
Dogana e Maqedonise sekuestron para, armë, kozmetikë, tekstil

Dogana e Maqedonise sekuestron para, armë, kozmetikë, tekstil

Maqedonia e Veriut
Dogana inspekton një biznes në Pejë,  nuk gjen produkte të kontrabanduara por armë

Dogana inspekton një biznes në Pejë, nuk gjen produkte të kontrabanduara por armë

Kosovë
Policia konfiskon një armë në një aheng familjar në Vushtrri

Policia konfiskon një armë në një aheng familjar në Vushtrri

Kronika e Zezë
Gjendet armë dhe drogë në Krujë, policia arreston një person dhe shpall në kërkim tre të tjerë

Gjendet armë dhe drogë në Krujë, policia arreston një person dhe shpall në kërkim tre të tjerë

Shqipëri
Sekuestrohet një arsenal armësh dhe municioni luftarak në Pogradec, arrestohet 40-vjeçari

Sekuestrohet një arsenal armësh dhe municioni luftarak në Pogradec, arrestohet 40-vjeçari

Shqipëri
Bastiset shtëpia e një mërgimtari në Vitomiricë, i sekuestrohen armë e municion

Bastiset shtëpia e një mërgimtari në Vitomiricë, i sekuestrohen armë e municion

Kronika e Zezë
Arrestohet një person dhe sekuestrohen dy armë dhe municion në Gjakovë

Arrestohet një person dhe sekuestrohen dy armë dhe municion në Gjakovë

Kronika e Zezë
Po udhëtonin me veturë – policia në Prizren ndalon të dyshuarit dhe ua konfiskon armët

Po udhëtonin me veturë – policia në Prizren ndalon të dyshuarit dhe ua konfiskon armët

Kronika e Zezë
U kap me tetë pistoleta në Portin e Durrësit, lihet në burg personi që tentoi të trafikonte armë në Angli

U kap me tetë pistoleta në Portin e Durrësit, lihet në burg personi që tentoi të trafikonte armë në Angli

Shqipëri
Kishte postuar në TikTok duke shtënë me armë, Policia arreston 21 vjeçarin në Mitrovicë

Kishte postuar në TikTok duke shtënë me armë, Policia arreston 21 vjeçarin në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Publikuan në rrjetet sociale video duke shtënë me armë, policia interviston tre persona

Publikuan në rrjetet sociale video duke shtënë me armë, policia interviston tre persona

Kronika e Zezë
Policia në Gjakovë sekuestron armë dhe fishekë

Policia në Gjakovë sekuestron armë dhe fishekë

Kronika e Zezë
Kapen armë dhe municione gjatë bastisjes, i moshuari nga Maqedonia mbante arsenal armësh në shtëpi

Kapen armë dhe municione gjatë bastisjes, i moshuari nga Maqedonia mbante arsenal armësh në shtëpi

Maqedonia e Veriut
Arrestohet 43 vjeçari në një lokal në Durrës, i akuzuar për tentim vrasje

Arrestohet 43 vjeçari në një lokal në Durrës, i akuzuar për tentim vrasje

Shqipëri
Gjendet municion luftarak e mbi 30 kg kanabis, arrestohen dy vëllezër në Elbasan

Gjendet municion luftarak e mbi 30 kg kanabis, arrestohen dy vëllezër në Elbasan

Shqipëri
Policia gjen dhe konfiskon dy pushkë dhe fishekë në shtëpinë e të dyshuarit në Han të Elezit

Policia gjen dhe konfiskon dy pushkë dhe fishekë në shtëpinë e të dyshuarit në Han të Elezit

Kronika e Zezë