LAJMI I FUNDIT:

Armando Broja

301 Artikuj

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Broja mund të largohet nga Anglia, në listën e dëshirave të gjigantit francez

Broja mund të largohet nga Anglia, në listën e dëshirave të gjigantit francez

Ligue 1
Fabrizio Romano zbulon katër emrat që do largohen nga Chelsea – në mesin e tyre edhe Broja

Fabrizio Romano zbulon katër emrat që do largohen nga Chelsea – në mesin e tyre edhe Broja

Premier League
Jo vetëm Dortmund, edhe një skuadër nga Liga Premier e do transferimin e Armando Brojës

Jo vetëm Dortmund, edhe një skuadër nga Liga Premier e do transferimin e Armando Brojës

Premier League
Fabrizio Romano zbulon se çfarë ka vendosur Chelsea për Armando Brojën

Fabrizio Romano zbulon se çfarë ka vendosur Chelsea për Armando Brojën

Premier League
Chelsea vendos plotë 11 lojtarë në shitje, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Chelsea vendos plotë 11 lojtarë në shitje, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
“Do të vijë koha e tij, sulmuesit tjerë janë më në formë” – trajneri i Fulham flet për situatën e Armando Brojës

“Do të vijë koha e tij, sulmuesit tjerë janë më në formë” – trajneri i Fulham flet për situatën e Armando Brojës

Premier League
Sylvinho: Me Brojën provuam zgjidhje të reja, jam i kënaqur me atmosferën e lojtarëve

Sylvinho: Me Brojën provuam zgjidhje të reja, jam i kënaqur me atmosferën e lojtarëve

Kombëtarja e Shqipërisë
Broja: Nuk jam në formën më të mirë, tifozët dhe skuadra më pritën shumë mirë

Broja: Nuk jam në formën më të mirë, tifozët dhe skuadra më pritën shumë mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Premier League
Fabrizio Romano: Fulham tani duhet t’i paguajë 4.6 milionë euro Chelseat për Armando Brojën

Fabrizio Romano: Fulham tani duhet t’i paguajë 4.6 milionë euro Chelseat për Armando Brojën

Premier League
E la Armandon Brojën jashtë skuadrës – Marco Silva tregon arsyen

E la Armandon Brojën jashtë skuadrës – Marco Silva tregon arsyen

Premier League
Sylvinho do t’i ftojë Manajn dhe Brojën për ndeshjet e marsit, mungon Ismajli

Sylvinho do t’i ftojë Manajn dhe Brojën për ndeshjet e marsit, mungon Ismajli

Kombëtarja e Shqipërisë
Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Premier League
Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Premier League
Gazetari mendoi se e vuri në siklet Sterlingun kur i bëri një pyetje të thjeshtë – anglezi zgjodhi lehtësisht Brojën

Gazetari mendoi se e vuri në siklet Sterlingun kur i bëri një pyetje të thjeshtë – anglezi zgjodhi lehtësisht Brojën

Premier League
Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Ligat tjera
Në mesin e tyre edhe Armando Broja – 8 lojtarët që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Në mesin e tyre edhe Armando Broja – 8 lojtarët që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Chelsea ka vendosur për shitjen e katër lojtarëve në verë, njëri prej tyre ishte nënshkrim i Todd Boehly

Chelsea ka vendosur për shitjen e katër lojtarëve në verë, njëri prej tyre ishte nënshkrim i Todd Boehly

Premier League
Marco Silva zbulon mungesën misterioze të Armando Brojës te Fulham

Marco Silva zbulon mungesën misterioze të Armando Brojës te Fulham

Premier League
“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

Kombëtarja e Shqipërisë
Cilat ishin nënshkrimet më të mira të afatit kalimtar të janarit – Armando Broja zë një vend të mirë në listë

Cilat ishin nënshkrimet më të mira të afatit kalimtar të janarit – Armando Broja zë një vend të mirë në listë

Ndërkombëtare
Pochettino reagon pas huazimit të Brojës tek Fulhami, tregon pse nuk e zëvendësoi atë me një lojtar tjetër

Pochettino reagon pas huazimit të Brojës tek Fulhami, tregon pse nuk e zëvendësoi atë me një lojtar tjetër

Premier League
“Ndihem mrekullueshëm, jam shumë i lumtur”, fjalët e para të Brojës pas kalimit te Fulhami

“Ndihem mrekullueshëm, jam shumë i lumtur”, fjalët e para të Brojës pas kalimit te Fulhami

Premier League