LAJMI I FUNDIT:

Anthony Taylor

31 Artikuj

Gjyqtari i njohur anglez, Anthony Taylor do të drejtojë finalen e titullit në Superligën e Shqipërisë

Gjyqtari i njohur anglez, Anthony Taylor do të drejtojë finalen e titullit në Superligën e Shqipërisë

Superliga
UEFA përcakton 18 gjyqtarët e Euro 2024 – lista përmban emra interesant

UEFA përcakton 18 gjyqtarët e Euro 2024 – lista përmban emra interesant

Përfaqësueset
“I padobishëm”, zyrtari i klubit të Ligës Premier përjashtohet nga federata për fyerje ndaj Anthony Taylor

“I padobishëm”, zyrtari i klubit të Ligës Premier përjashtohet nga federata për fyerje ndaj Anthony Taylor

Premier League
Pochettino ishte i papërmbajtshëm pas ndeshjes ndaj gjyqtarëve derisa i kërkoi falje Pep Guardiolës

Pochettino ishte i papërmbajtshëm pas ndeshjes ndaj gjyqtarëve derisa i kërkoi falje Pep Guardiolës

Premier League
Gabime në Ligën Premier, gabime edhe në Championship – Anthony Taylorit i jepet drejtimi i derbit

Gabime në Ligën Premier, gabime edhe në Championship – Anthony Taylorit i jepet drejtimi i derbit

Premier League
Një nga gjyqtarët më të mirë në Angli u përjashtua nga Liga Premier për shkak të një vendimi kontrovers

Një nga gjyqtarët më të mirë në Angli u përjashtua nga Liga Premier për shkak të një vendimi kontrovers

Premier League
Kamerat kapën Modricin duke sharë gjyqtarit në ndeshjen kundër Turqisë

Kamerat kapën Modricin duke sharë gjyqtarit në ndeshjen kundër Turqisë

Përfaqësueset
Caktohen gjyqtarët për ndeshjen mes Çekisë dhe Shqipërisë

Caktohen gjyqtarët për ndeshjen mes Çekisë dhe Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
E pranoi se me Anthony Taylor kishin bërë skandal në ndeshjen Chelsea-Tottenham, Mike Dean ndryshon tani deklaratën

E pranoi se me Anthony Taylor kishin bërë skandal në ndeshjen Chelsea-Tottenham, Mike Dean ndryshon tani deklaratën

Premier League
Mike Dean zbulon skandalin në Ligën Premier që e bëri me Anthony Taylor

Mike Dean zbulon skandalin në Ligën Premier që e bëri me Anthony Taylor

Premier League
‘Nuk kam fyer askënd’: Jose Mourinho më në fund flet për incidentin në parking me gjyqtarin Taylor

‘Nuk kam fyer askënd’: Jose Mourinho më në fund flet për incidentin në parking me gjyqtarin Taylor

Liga e Evropës
Pas dënimit, Jose Mourinho i hakmerret UEFA-s

Pas dënimit, Jose Mourinho i hakmerret UEFA-s

Serie A
Suspendohet Mourinho dhe gjobitet Roma për sjelljen në finalen e Ligës së Evropës

Suspendohet Mourinho dhe gjobitet Roma për sjelljen në finalen e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
UEFA ‘pajtohet’ me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

UEFA ‘pajtohet’ me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

Liga e Evropës
Liga Premeir reagon për sulmin që iu bë gjyqtarit Taylor dhe familjes së tij nga tifozët e Romës

Liga Premeir reagon për sulmin që iu bë gjyqtarit Taylor dhe familjes së tij nga tifozët e Romës

Premier League
Kaos në aeroportin e Budapestit: Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin anglez Taylor, fluturojnë edhe karriget

Kaos në aeroportin e Budapestit: Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin anglez Taylor, fluturojnë edhe karriget

Liga e Evropës
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës