LAJMI I FUNDIT:

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Trajneri i Romës, Jose Mourinho priti gjyqtarin Anthony Taylor në pjesën e tunelit të stadiumit Puskas Arena në Budapest dhe ofendoi vazhdimisht anglezin pas vendimeve kontroverse.

Reklama

“Special One” ishte i acaruar gjatë intervistës së tij pas ndeshjes pas humbjes
kundër Sevillas në penallti në finalen e Ligës së Evropës të mërkurën mbrëma.

Mou deklaroi fillimisht se Taylor ‘dukej spanjoll’ dhe renditi vendimet që e bënë atë të pakënaqur gjatë lojës.

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie
Lexo po ashtu Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Megjithatë, nuk ishte fundi i historisë pasi trajneri i Giallorossëve priti Taylor në parkingun e makinave të stadiumit dhe vazhdoi ta ofendonte.

“Ju jeni një i pafytyrë”, u dëgjua duke bërtitur Mourinho në një video të publikuar nga Sportitalia.

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales
Lexo po ashtu “Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Ai gjithashtu tha diçka në italisht: “As ju ​​nuk thatë se nuk ishte, as ju”, ndërsa vazhdoi me fjalë të ndyta dhe e quajti edhe “budalla”.

Ai ndoshta po fliste me kryetarin e Komitetit të Arbitrave të UEFA-s, Roberto Rosetti, për një penallti të mohuar ndaj Giallorossëve në pjesën e dytë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
'Nuk është lojë e ndershme' - Tebas sulmon Real Madridin pas pretendimit të tyre për gjyqtarët

'Nuk është lojë e ndershme' - Tebas sulmon Real Madridin pas pretendimit të tyre për gjyqtarët

La Liga
Katër emra në radarin e Real Madridit për pasardhës të mundshëm të Carlo Ancelottit

Katër emra në radarin e Real Madridit për pasardhës të mundshëm të Carlo Ancelottit

La Liga
Napoli poston komunikatë për rastin e Osimhen – nuk i kërkon falje lojtarit për videon në TikTok

Napoli poston komunikatë për rastin e Osimhen – nuk i kërkon falje lojtarit për videon në TikTok

Serie A
Kalo në kategori