LAJMI I FUNDIT:
Anthony Martial

Anthony Martial

336 Artikuj

Info

Anthony Martial është lojtar francez i lindur më 5 dhjetor 1995.

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Man United pritet t’i ketë pesë mungesa të rëndësishme për duelin ndaj Aston Villës

Man United pritet t’i ketë pesë mungesa të rëndësishme për duelin ndaj Aston Villës

Premier League
Operohet Martial, do t’i mungojë gjatë Manchester Unitedit

Operohet Martial, do t’i mungojë gjatë Manchester Unitedit

Premier League
Anthony Martial rrezikon të mos luajë më përsëri për Man United – zbulohet aryseja pse

Anthony Martial rrezikon të mos luajë më përsëri për Man United – zbulohet aryseja pse

Premier League
Man United pret që Anthony Martial të largohet edhe pse bisedimeve për zgjatjen e kontratës kanë nisur

Man United pret që Anthony Martial të largohet edhe pse bisedimeve për zgjatjen e kontratës kanë nisur

Premier League
Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Premier League
Përveç Taremit, edhe Martial e Broja përfundojnë në ‘radarin’ e Interit

Përveç Taremit, edhe Martial e Broja përfundojnë në ‘radarin’ e Interit

Serie A
Manchester United i gatshëm të shesë pesë lojtarë në afatin kalimtar të janarit

Manchester United i gatshëm të shesë pesë lojtarë në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Rëndohet edhe më shumë situata te Man United: Tani ka përplasje mes Ten Hag dhe Martial

Rëndohet edhe më shumë situata te Man United: Tani ka përplasje mes Ten Hag dhe Martial

Premier League
Ten Hag duket se ka shënjestëruar largimin e parë nga Man United për janar

Ten Hag duket se ka shënjestëruar largimin e parë nga Man United për janar

Premier League
Interi po punon për huazimin e yllit të Manchester United në janar

Interi po punon për huazimin e yllit të Manchester United në janar

Premier League
Man United të gatshëm të ofrojnë kartonin e Antony për shërbimet e sulmuesit të Flamengos

Man United të gatshëm të ofrojnë kartonin e Antony për shërbimet e sulmuesit të Flamengos

Premier League
Barcelona planifikon tre nënshkrime me kosto të ulët për sezonin e ri

Barcelona planifikon tre nënshkrime me kosto të ulët për sezonin e ri

Premier League
Cassano: Leao më kujton Martialin, Milani nuk ka kampionë

Cassano: Leao më kujton Martialin, Milani nuk ka kampionë

Serie A
Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Premier League
Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Premier League
“Ai është një futbollist brilant”: Ten Hag zbulon planet e tij për Martial

“Ai është një futbollist brilant”: Ten Hag zbulon planet e tij për Martial

Premier League
Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Premier League
Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Premier League
Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Premier League
Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League