LAJMI I FUNDIT:

Ana Kabashi

240 Artikuj

Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini

Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini

Yjet
Pritet mirë kënga e re e Ana Kabashit “Malli” – merr mijëra klikime në YouTube për pak ditë

Pritet mirë kënga e re e Ana Kabashit “Malli” – merr mijëra klikime në YouTube për pak ditë

Muzikë
Ana Kabashi paralajmëron këngën e re

Ana Kabashi paralajmëron këngën e re

Muzikë
“Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop” – Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

“Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop” – Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Yjet
Ana Kabashi i reagon ashpër Vesës në BBVA: Kush je ti që flet për shoqen tënde të ngushtë moj bukuroshe

Ana Kabashi i reagon ashpër Vesës në BBVA: Kush je ti që flet për shoqen tënde të ngushtë moj bukuroshe

Yjet
Ana Kabashi i bën surprizë Artës në BBVA – banorja nuk mundi ta përqafojë për shkak të lojës “ngriva-shkriva”

Ana Kabashi i bën surprizë Artës në BBVA – banorja nuk mundi ta përqafojë për shkak të lojës “ngriva-shkriva”

Yjet
Nga lufta në Kosovë deri te sëmundja e babait, Arta Kabashi ndan rrëfimin prekës për jetën e saj

Nga lufta në Kosovë deri te sëmundja e babait, Arta Kabashi ndan rrëfimin prekës për jetën e saj

Yjet
“Ka hyrë në një format të pamoralshëm”, Ana Kabashi reagon ndaj bullizmit dhe komenteve seksiste që po ia bëjnë motrës së saj Artës

“Ka hyrë në një format të pamoralshëm”, Ana Kabashi reagon ndaj bullizmit dhe komenteve seksiste që po ia bëjnë motrës së saj Artës

Yjet
Ana Kabashi për Bucin: Po të isha në vend të të dashurës së tij, do ta godisja me shuplakë dhe do të ndahesha

Ana Kabashi për Bucin: Po të isha në vend të të dashurës së tij, do ta godisja me shuplakë dhe do të ndahesha

Yjet
Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin “Jena shqipe”

Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin “Jena shqipe”

Muzikë
“Jena Shqipe” publikohet të martën nga Ana dhe Arta Kabashi

“Jena Shqipe” publikohet të martën nga Ana dhe Arta Kabashi

Muzikë
Ana Kabashi feston ditëlindjen – realizon fotosesion dhe i bën një dedikim të veçantë vetes

Ana Kabashi feston ditëlindjen – realizon fotosesion dhe i bën një dedikim të veçantë vetes

Yjet
Projekte të reja po vijnë nga Ana Kabashi

Projekte të reja po vijnë nga Ana Kabashi

Muzikë
Ana Kabashi me ndryshim në dukje, prezanton modelin e ri të flokëve

Ana Kabashi me ndryshim në dukje, prezanton modelin e ri të flokëve

Yjet
Me bikini nga pushimet, Ana vë në plan të parë linjat e admiruara

Me bikini nga pushimet, Ana vë në plan të parë linjat e admiruara

Yjet
E admiruar për figurën trupore, Ana Kabashi rimerr vëmendjen me pozat e reja

E admiruar për figurën trupore, Ana Kabashi rimerr vëmendjen me pozat e reja

Yjet
Ana Kabashi thotë se nuk është në një lidhje dashurie

Ana Kabashi thotë se nuk është në një lidhje dashurie

Yjet
Ana Kabashi merr vëmendje me fizikun atraktiv në pozat e reja me bikini

Ana Kabashi merr vëmendje me fizikun atraktiv në pozat e reja me bikini

Yjet
Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në bikini

Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në bikini

Yjet
Publikon prapaskenat e “Vallah” – çfarë nuk keni parë nga klipi i ri i Ana Kabashit

Publikon prapaskenat e “Vallah” – çfarë nuk keni parë nga klipi i ri i Ana Kabashit

Muzikë
Ana Kabashi publikon këngën e re “Vallah”

Ana Kabashi publikon këngën e re “Vallah”

Muzikë
Ana Kabashi së shpejti publikon këngën e re “Vallah”

Ana Kabashi së shpejti publikon këngën e re “Vallah”

Muzikë
Ana Kabashi shfaqet në poza provokuese

Ana Kabashi shfaqet në poza provokuese

Yjet
Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Yjet