LAJMI I FUNDIT:

Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin “Jena shqipe”

Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin “Jena shqipe”

Dy motrat këngëtare, Ana dhe Arta Kabashi kanë lansuar një duet të ri pikërisht në ditën e 28 Nëntorit.

Ato sollën bashkëpunimin me titullin “Jena shqipe”, të cilin e sollën të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin u kujdesën vet artistet, ndërsa miksimi dhe masterizimi u bë nga Marko, i cili është edhe producenti i këngës.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Në klipi e punuar nga “Bug Production”, Ana dhe Arta shkëlqyen me dukjen teksa në disa skena u shfaqën edhe me veshje tradicionale shqiptare.

Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube, dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, krahas muzikës ato mbetet të angazhuara edhe në fusha të tjera, teksa të dyja janë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në "çdo familje ka nga një pedofil": Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Magazina
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Kalo në kategori