LAJMI I FUNDIT:

Albacete

12 Artikuj

Gazeta spanjolle rekomandon Shqipërinë si destinacion për t’u vizituar në 2024

Gazeta spanjolle rekomandon Shqipërinë si destinacion për t’u vizituar në 2024

Shqipëri
U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

Ligat tjera
Sot 15 vite më parë Messi shënoi golin e parë me Barcelonën, duartrokitjet e tifozëve dhe festa legjendare me Ronaldinhon

Sot 15 vite më parë Messi shënoi golin e parë me Barcelonën, duartrokitjet e tifozëve dhe festa legjendare me Ronaldinhon

La Liga
Zyrtare: Barcelona B transferon Rey Manajn dhe i vendos klauzolë të lartë

Zyrtare: Barcelona B transferon Rey Manajn dhe i vendos klauzolë të lartë

La Liga
Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

Problemet me vesh ia shtyjnë Rey Manajt zyrtarizimin te Barcelona B

La Liga
Rey Manaj shënon gol të bukur ndaj Tenerifes

Rey Manaj shënon gol të bukur ndaj Tenerifes

Ligat tjera
Rey Manaj shumë pranë kalimit te Barcelona B

Rey Manaj shumë pranë kalimit te Barcelona B

Ndërkombëtare
Manaj shënon dhe ia siguron pikët e plota Albacetes

Manaj shënon dhe ia siguron pikët e plota Albacetes

Ligat tjera
Zyrtare: Rey Manaj kalon përfundimisht nga Interi te Albacete

Zyrtare: Rey Manaj kalon përfundimisht nga Interi te Albacete

La Liga
Rey Manaj dërgohet në spital, merr dëmtim në kokë në derbin e Segunda Division

Rey Manaj dërgohet në spital, merr dëmtim në kokë në derbin e Segunda Division

Kombëtarja e Shqipërisë
Manaj vazhdon me gola në Spanjë, i shënon edhe Zaragozas

Manaj vazhdon me gola në Spanjë, i shënon edhe Zaragozas

La Liga
Manaj do të luajë te Albacete

Manaj do të luajë te Albacete

Serie A