LAJMI I FUNDIT:

Alba Vukaj

75 Artikuj

Alba Vukaj vjen me një video nga ishujt Karaibe, vë në pah format trupore

Alba Vukaj vjen me një video nga ishujt Karaibe, vë në pah format trupore

Yjet
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Yjet
Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Çka kanë të përbashkët tri ish banoret e BBVK që s’flasin mes vete?

Poldora Kosovo
Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Alba i përgjigjet Santianës: T’i kam dërguar edhe rrobat e mia personale, është duke u tepruar mosmirënjohja

Yjet
Kaderit i publikohet një bisedë ku dëgjohet duke e nënçmuar Albën me fjalë të ulëta

Kaderit i publikohet një bisedë ku dëgjohet duke e nënçmuar Albën me fjalë të ulëta

Yjet
Blero dhe Alba rifuten në shtëpinë e BBVK, i befasojnë banorët me ushqime nga HEB’s

Blero dhe Alba rifuten në shtëpinë e BBVK, i befasojnë banorët me ushqime nga HEB’s

Yjet
A e ndryshoi hotelin për shkak të Azemit? Flet Alba Vukaj

A e ndryshoi hotelin për shkak të Azemit? Flet Alba Vukaj

Yjet
Alba Vukaj reagon pas daljes nga Big Brother: Eksperiencë e jashtëzakonshme, emocione nga më të ndryshmet

Alba Vukaj reagon pas daljes nga Big Brother: Eksperiencë e jashtëzakonshme, emocione nga më të ndryshmet

Yjet
Alba Vukaj largohet nga Big Brother VIP Kosova 2

Alba Vukaj largohet nga Big Brother VIP Kosova 2

Yjet
“Si e ka emrin e vërtetë Blerando?” – Santiana dhe Buci në kërkim të përgjigjjes

“Si e ka emrin e vërtetë Blerando?” – Santiana dhe Buci në kërkim të përgjigjjes

Yjet
10 mijë euro më shumë në lojë: Sfida interesante që i dha ‘Vëllai i madh’ Edonës

10 mijë euro më shumë në lojë: Sfida interesante që i dha ‘Vëllai i madh’ Edonës

Yjet
Alba e thotë në spektakël: Me Blerandon nuk do të kem asgjë

Alba e thotë në spektakël: Me Blerandon nuk do të kem asgjë

Yjet
“Rrencake, nuk mund të më manipulosh mua” – debat mes Edona James dhe Alba Vukajt

“Rrencake, nuk mund të më manipulosh mua” – debat mes Edona James dhe Alba Vukajt

Yjet
Shokohen banorët: Linda Halimi pjesë e “OnlyFans”

Shokohen banorët: Linda Halimi pjesë e “OnlyFans”

Yjet
Edona i thotë Albës se do të eliminohet të premten: Të janë harxhuar burrat

Edona i thotë Albës se do të eliminohet të premten: Të janë harxhuar burrat

Yjet
Alba thotë se këtë të premte do të largohet nga Big Brother VIP Kosova, pa marrë parasysh a e voton publiku a jo për të dalë

Alba thotë se këtë të premte do të largohet nga Big Brother VIP Kosova, pa marrë parasysh a e voton publiku a jo për të dalë

Yjet
Alba dhe Blerando në momente flirtuese me njëri-tjetrin në pishinë

Alba dhe Blerando në momente flirtuese me njëri-tjetrin në pishinë

Yjet
Shkel rregullat – Blerando ia largon mikrofonin Albës dhe lëshon ujin për t’i thënë diçka

Shkel rregullat – Blerando ia largon mikrofonin Albës dhe lëshon ujin për t’i thënë diçka

Yjet
Alba: Kur flas me Blerandon harroj gjithçka, katër ditë pa të sa një muaj

Alba: Kur flas me Blerandon harroj gjithçka, katër ditë pa të sa një muaj

Yjet
Azemi: Alba të pres për ta festuar Vitin e Ri

Azemi: Alba të pres për ta festuar Vitin e Ri

Yjet
Azemi pas daljes nga Big Brother VIP Kosova: Ndjehem i përdorur nga Alba

Azemi pas daljes nga Big Brother VIP Kosova: Ndjehem i përdorur nga Alba

Yjet
Tallet me pamjen e saj, Ledi Vokshi i reagon ashpër Albës: Fytyrën time, mirë e keq e ka bërë Zoti

Tallet me pamjen e saj, Ledi Vokshi i reagon ashpër Albës: Fytyrën time, mirë e keq e ka bërë Zoti

Yjet
Alba Vukaj kërkon të largohet nga Big Brother?

Alba Vukaj kërkon të largohet nga Big Brother?

Yjet
Alba Vukaj e ashpër me Shqipen: 32 vjeçe dhe akoma nuk je e pjekur

Alba Vukaj e ashpër me Shqipen: 32 vjeçe dhe akoma nuk je e pjekur

Yjet