LAJMI I FUNDIT:

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj, e njohur si ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova”, rrugëtimi i së cilës ishte mjaft i gjatë brenda në shtëpi, ka publikuar disa fotografi, ku shihet në pushime.

Alba shpesh ka treguar për angazhimet e shumta që ka pasur që nga dalja e BBVK, por duket që më në fund ka gjetur kohë për veten e saj.


Bukuroshja nga Shkodra, ka ndarë imazhe në Instagram, ku shihet nën shoqërinë e familjes së saj, teksa kalojnë pushimet në Meksikë.

Foto: Alba Vukaj/Instagram

Ajo ka ndarë disa imazhe, në të cilat, Alba shfaqet në bikini dhe në formë shumë të mirë.

Alba shfaqi linjat mahnitëse të trupit, teksa pozonte në bregdet, me flokët e lëshuara poshtë, dhe me një palë size dielli. /Telegrafi/

Foto: Alba Vukaj/Instagram
Foto: Alba Vukaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori