LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

1017 Artikuj

Aksident trafiku mes një autobusi dhe veture në Beograd, humb jetën një person dhe mbi 40 tjerë lëndohen

Aksident trafiku mes një autobusi dhe veture në Beograd, humb jetën një person dhe mbi 40 tjerë lëndohen

Serbia
Tre të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Ferizaj

Tre të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Ferizaj

Kronika e Zezë
I mbijetuan aksidentit të tmerrshëm, meksikanet e mbuluara në gjak gjejnë kohë të bëjnë “selfie” – pamjet bëhen virale

I mbijetuan aksidentit të tmerrshëm, meksikanet e mbuluara në gjak gjejnë kohë të bëjnë “selfie” – pamjet bëhen virale

Interesante
Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Kronika e Zezë
Nën ndikim të alkoolit voziti me 160 kilometra në orë, vajza nga Michigan rrokulliset dhjetëra herë me automjet – shpëton mrekullisht

Nën ndikim të alkoolit voziti me 160 kilometra në orë, vajza nga Michigan rrokulliset dhjetëra herë me automjet – shpëton mrekullisht

Amerika
Aksident në rrugën Radovish – Shtip, ndërpritet komunikacioni

Aksident në rrugën Radovish – Shtip, ndërpritet komunikacioni

Maqedonia e Veriut
Efektivi i “Shqiponjave” humb kontrollin e automjetit të policisë dhe bie në lumin Lanë

Efektivi i “Shqiponjave” humb kontrollin e automjetit të policisë dhe bie në lumin Lanë

Shqipëri
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, lëndohet një person

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, lëndohet një person

Shqipëri
Rrokulliset autobusi dhe bie në lumë, humbin jetën 25 persona në Peru

Rrokulliset autobusi dhe bie në lumë, humbin jetën 25 persona në Peru

Amerika Latine
Detaje nga aksidenti në Çair, janë lënduar dy persona – njëri ka përfunduar në urgjencë

Detaje nga aksidenti në Çair, janë lënduar dy persona – njëri ka përfunduar në urgjencë

Kronikë e Zezë
Një shqiptar humb jetën në një aksident trafiku në Itali

Një shqiptar humb jetën në një aksident trafiku në Itali

Kronika e Zezë
Momenti kur vetura “fluturon” në Veternik dhe përplaset në një pompë derivatesh

Momenti kur vetura “fluturon” në Veternik dhe përplaset në një pompë derivatesh

Kronika e Zezë
Përplaset në shtyllën elektrike, shoferi nga Minnesota ngec në veturën që i përfshihet nga zjarri – kalimtarët e rastit e shpëtojnë

Përplaset në shtyllën elektrike, shoferi nga Minnesota ngec në veturën që i përfshihet nga zjarri – kalimtarët e rastit e shpëtojnë

Amerika
Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Vetura godet shtyllën e një pompe dertivatesh në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Prekaz, lëndohen dy persona

Aksident trafiku në Prekaz, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim ndaj shoferit që goditi me veturë dy të mitur në Pejë

Një muaj paraburgim ndaj shoferit që goditi me veturë dy të mitur në Pejë

Kronika e Zezë
Ndërron jetë këmbësorja që u godit nga një motoçikletë në Prishtinë

Ndërron jetë këmbësorja që u godit nga një motoçikletë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Vetura goditi dy fëmijë në Pejë – njëri prej tyre në gjendje të rëndë shëndetësore, po trajtohet në Mjekimin Intensiv të QKUK-së

Vetura goditi dy fëmijë në Pejë – njëri prej tyre në gjendje të rëndë shëndetësore, po trajtohet në Mjekimin Intensiv të QKUK-së

Jehona Hulaj
Pamje nga momenti kur vetura “hedh në ajër” dy të mitur në Pejë

Pamje nga momenti kur vetura “hedh në ajër” dy të mitur në Pejë

Kosovë
Ndalohet për 48 orë shoferi që i goditi me veturë dy të mitur në Pejë

Ndalohet për 48 orë shoferi që i goditi me veturë dy të mitur në Pejë

Kronika e Zezë
Nëntë të lënduar në një aksident trafiku në Klinë

Nëntë të lënduar në një aksident trafiku në Klinë

Kronika e Zezë
Humbin jetën dy të rinj shqiptarë në një aksident në Kanada

Humbin jetën dy të rinj shqiptarë në një aksident në Kanada

Shqipëri
Kamioni aksidentohet në magjistralen Prishtinë-Pejë

Kamioni aksidentohet në magjistralen Prishtinë-Pejë

Kronika e Zezë