LAJMI I FUNDIT:

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe dy motoçikleta, transmeton Telegrafi.


Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet për numrin e personave të lënduar nga ky aksident.

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me rastin, por deri në publikimin e lajmit nuk ka pranuar ndonjë përgjigje./Telegrafi/