LAJMI I FUNDIT:

Siguri

Përparësitë e Kosovës si shtet i asocuar në Asamblenë Parlamentare të NATO-s

Përparësitë e Kosovës si shtet i asocuar në Asamblenë Parlamentare të NATO-s

Siguri
Dugolli: Vetëm një votë kundër Kosovës në NATO – sukses i madh për vendin

Dugolli: Vetëm një votë kundër Kosovës në NATO – sukses i madh për vendin

Siguri
“Mbetjet e Banjskës”- Çfarë dihet për armatimin e fundit të konfiskuar në veri?

“Mbetjet e Banjskës”- Çfarë dihet për armatimin e fundit të konfiskuar në veri?

Siguri
LDK: Mbështetja e palëkundur e ShBA rezultoi në avancimin e Kosovës në anëtare të asociuar në AP të NATO-s

LDK: Mbështetja e palëkundur e ShBA rezultoi në avancimin e Kosovës në anëtare të asociuar në AP të NATO-s

Siguri
A është e përfshirë Policia në largimin e Enver Sekiraqës nga Kosova?

A është e përfshirë Policia në largimin e Enver Sekiraqës nga Kosova?

Siguri
A ka lidhje mes policëve dhe grupit të Sekiraqëve? – Flet kryeshefi i IPK-së

A ka lidhje mes policëve dhe grupit të Sekiraqëve? – Flet kryeshefi i IPK-së

Siguri
KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

Siguri
Asambleja Parlamentare e NATO-s thirrje për shtim të bashkëpunimit me partnerët demokratikë në Ballkanin Perëndimor

Asambleja Parlamentare e NATO-s thirrje për shtim të bashkëpunimit me partnerët demokratikë në Ballkanin Perëndimor

Siguri
Si e menaxhoi Qeveria e Kosovës sulmin kibernetik që erdhi nga Rusia?

Si e menaxhoi Qeveria e Kosovës sulmin kibernetik që erdhi nga Rusia?

Siguri
Raporti zyrtar: KFOR-i e negocioi largimin e terroristëve nga Banjska

Raporti zyrtar: KFOR-i e negocioi largimin e terroristëve nga Banjska

Siguri
Ulutash paralajmëron Kurtin: Të shmangen veprimet e njëanshme në veri

Ulutash paralajmëron Kurtin: Të shmangen veprimet e njëanshme në veri

Siguri
Situata e sigurisë në vend, Kurti takon komandantin e KFOR-it

Situata e sigurisë në vend, Kurti takon komandantin e KFOR-it

Siguri
​Osmani takon komandantin e KFOR-it, diskutojnë për sigurinë në Kosovë

​Osmani takon komandantin e KFOR-it, diskutojnë për sigurinë në Kosovë

Siguri
Ish-ushtaraku: Serbia nuk mund të hyjë brenda kufijve të Kosovës, e kemi NATO-n

Ish-ushtaraku: Serbia nuk mund të hyjë brenda kufijve të Kosovës, e kemi NATO-n

Siguri
Në Kosovë arrin një kontingjent i ri i ushtarëve gjermanë në kuadër të KFOR-it

Në Kosovë arrin një kontingjent i ri i ushtarëve gjermanë në kuadër të KFOR-it

Siguri
Policia në kërkim të Agron Gashit, të dyshuarit për plagosjen e mbrëmshme në Pejë

Policia në kërkim të Agron Gashit, të dyshuarit për plagosjen e mbrëmshme në Pejë

Siguri
Musliu: Të hënën në veri u pa i maskuar Aleksandar Bozhoviq – shok i pjesëtarëve të grupit terrorist të Radoiçiqit

Musliu: Të hënën në veri u pa i maskuar Aleksandar Bozhoviq – shok i pjesëtarëve të grupit terrorist të Radoiçiqit

Siguri
Komandanti i KFOR-it takon ambasadorët e QUINT-it, Turqisë dhe BE-së, shprehet përkushtim i palëkundur për sigurinë në Kosovë

Komandanti i KFOR-it takon ambasadorët e QUINT-it, Turqisë dhe BE-së, shprehet përkushtim i palëkundur për sigurinë në Kosovë

Siguri
Aksioni i Policisë në veri, u konfiskuan rreth 75 milionë dinarë, 1.6 milion euro, dollarë e franga

Aksioni i Policisë në veri, u konfiskuan rreth 75 milionë dinarë, 1.6 milion euro, dollarë e franga

Siguri
Zeqiri reagon pas shkarkimit: “Puç” i përgatitur prej kohësh

Zeqiri reagon pas shkarkimit: “Puç” i përgatitur prej kohësh

Siguri
Nënsekretarja amerikane e Shtetit viziton trupat amerikane të KFOR-it, sheh veriun nga helikopteri

Nënsekretarja amerikane e Shtetit viziton trupat amerikane të KFOR-it, sheh veriun nga helikopteri

Siguri
Ulutash: Ngjarjet në veri ndikuan edhe në sigurinë e rajonit, dërguam 1 mijë trupa shtesë

Ulutash: Ngjarjet në veri ndikuan edhe në sigurinë e rajonit, dërguam 1 mijë trupa shtesë

Siguri
Maqedonci: Angazhimi i FSK-së në operacionin Interlflex tregues i bashkëpunimit me Britaninë e Madhe

Maqedonci: Angazhimi i FSK-së në operacionin Interlflex tregues i bashkëpunimit me Britaninë e Madhe

Siguri
Ushtrimet “Efes 24” në Izmir të Turqisë, fotografi të ushtarëve të Kosovës nga trajnimi 

Ushtrimet “Efes 24” në Izmir të Turqisë, fotografi të ushtarëve të Kosovës nga trajnimi 

Siguri