LAJMI I FUNDIT:

Zllatar

13 Artikuj

Vrasja aksidentale e policit gjatë një ahengu në Zllatar, ngritët aktakuzë ndaj 14 policëve të përfshirë në rast

Vrasja aksidentale e policit gjatë një ahengu në Zllatar, ngritët aktakuzë ndaj 14 policëve të përfshirë në rast

Drejtësi
Vrasja e policit në Zllatar, dëshmitari thotë se të shtënat që kishte dëgjuar kanë qenë të karakterit festiv

Vrasja e policit në Zllatar, dëshmitari thotë se të shtënat që kishte dëgjuar kanë qenë të karakterit festiv

Drejtësi
I akuzuari për vrasjen e policit në Zllatar: Për mua më shumë se çfarëdolloj dënimi është e rëndësishme që drejtësia për shokun tim të vihet në vend

I akuzuari për vrasjen e policit në Zllatar: Për mua më shumë se çfarëdolloj dënimi është e rëndësishme që drejtësia për shokun tim të vihet në vend

Drejtësi
Përleshja në Zllatar, arrestohen të dyshuarit babë e bir – njëri prej tyre u vetëplagos

Përleshja në Zllatar, arrestohen të dyshuarit babë e bir – njëri prej tyre u vetëplagos

Kronika e Zezë
Vrasja e policit në Zllatar, dëshmitari: Atë natë, para ngjarjes pashë katër të shtëna me armë – i dëgjova edhe dy ose tri tjera

Vrasja e policit në Zllatar, dëshmitari: Atë natë, para ngjarjes pashë katër të shtëna me armë – i dëgjova edhe dy ose tri tjera

Drejtësi
Dështon gjykimi për vrasjen e policit në ndejën në Zllatar të Prishtinës

Dështon gjykimi për vrasjen e policit në ndejën në Zllatar të Prishtinës

Drejtësi
Ngjarja tragjike në Zllatar, hapet debati për (keq)përdorimin e armëve nga ana e policëve

Ngjarja tragjike në Zllatar, hapet debati për (keq)përdorimin e armëve nga ana e policëve

Siguri
Një muaj paraburgim policit të dyshuar për vrasjen e kolegut në Zllatar – arrest shtëpiak për pesë të tjerët

Një muaj paraburgim policit të dyshuar për vrasjen e kolegut në Zllatar – arrest shtëpiak për pesë të tjerët

Drejtësi
​I jepet lamtumira e fundit policit të vrarë aksidentalisht

​I jepet lamtumira e fundit policit të vrarë aksidentalisht

Kosovë
Vrasja e policit në Zllatar, suspendohen nga puna të gjithë policët që ishin në vendin e incidentit

Vrasja e policit në Zllatar, suspendohen nga puna të gjithë policët që ishin në vendin e incidentit

Kosovë
Vrasja e policit në Zllatar ndodhi gjatë një ndeje private – arrestohen pesë policë dhe kërkohet suspendimi i nëntë tjerëve

Vrasja e policit në Zllatar ndodhi gjatë një ndeje private – arrestohen pesë policë dhe kërkohet suspendimi i nëntë tjerëve

Kosovë
Humb jetën një polic në Zllatar të Prishtinës, u qëllua aksidentalisht me armë

Humb jetën një polic në Zllatar të Prishtinës, u qëllua aksidentalisht me armë

Kronika e Zezë
Policia jep dy versione për të birin e Shpend Maxhunit (Video)

Policia jep dy versione për të birin e Shpend Maxhunit (Video)

Kosovë