LAJMI I FUNDIT:
Zlatan Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic

1345 Artikuj

Info

Zlatan Ibrahimovic është futbollist suedez i lindur më 3 tetor 1981.

Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Serie A
Nis nata e parë e “Sanremo 2024”, Ibrahimovic befasia e mbrëmjes në festival

Nis nata e parë e “Sanremo 2024”, Ibrahimovic befasia e mbrëmjes në festival

Muzikë
Ibrahimovic acarohet nga lidhjet e Contes me Milanin

Ibrahimovic acarohet nga lidhjet e Contes me Milanin

Serie A
Ibrahimovic po punon për të sjellë Conten te Milani

Ibrahimovic po punon për të sjellë Conten te Milani

Serie A
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Ibrahimovic e shijoi fitoren e Milanit në derbi, ai pati një mysafirë të veçantë në San Siro

Ibrahimovic e shijoi fitoren e Milanit në derbi, ai pati një mysafirë të veçantë në San Siro

Serie A
Zlatan Ibrahimovic zbuloi golin më të bukur që e ka parë me sytë e tij, por ai nuk e ka shënuar

Zlatan Ibrahimovic zbuloi golin më të bukur që e ka parë me sytë e tij, por ai nuk e ka shënuar

Liga e Kampionëve
Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Shkumbin Pireva
Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Serie A
Ibrahimovic do të luajë rol të madh në përcaktimin e të ardhmes së Piolit

Ibrahimovic do të luajë rol të madh në përcaktimin e të ardhmes së Piolit

Serie A
Ibrahimovic takohet me lojtarët dhe Piolin për herë të parë që nga kthimi i tij te Milani

Ibrahimovic takohet me lojtarët dhe Piolin për herë të parë që nga kthimi i tij te Milani

Serie A
Zyrtare: Ibrahimovic rikthehet te Milani

Zyrtare: Ibrahimovic rikthehet te Milani

Serie A
Ibrahimovic flet për një rikthim të mundshëm tek Milan

Ibrahimovic flet për një rikthim të mundshëm tek Milan

Serie A
Djali i Ibrahimovicit stërvitet për herë të parë me kombëtaren, gazetarëve u ndalohet të flasin me të

Djali i Ibrahimovicit stërvitet për herë të parë me kombëtaren, gazetarëve u ndalohet të flasin me të

Ndërkombëtare
Presidenti i Milanit flet për ambiciet e klubit, transferet e janarit dhe Ibrahimovic

Presidenti i Milanit flet për ambiciet e klubit, transferet e janarit dhe Ibrahimovic

Serie A
Nënshkrimet më zhgënjyese në histori të futbollit botëror – për disa prej tyre u paguan shifra rekorde

Nënshkrimet më zhgënjyese në histori të futbollit botëror – për disa prej tyre u paguan shifra rekorde

Ndërkombëtare
Arijon Ibrahimovic flet për aventurën e tij te Frosinone: Ibra është një idhull i imi, shpresoj ta takoj

Arijon Ibrahimovic flet për aventurën e tij te Frosinone: Ibra është një idhull i imi, shpresoj ta takoj

Serie A
A është ky goli më i mirë i sezonit? Onuachu “kopjoi” Ibrahimovicin

A është ky goli më i mirë i sezonit? Onuachu “kopjoi” Ibrahimovicin

Ndërkombëtare
Ibrahimovic lë të kuptohet për një rikthim të afërt te Milani

Ibrahimovic lë të kuptohet për një rikthim të afërt te Milani

Serie A
Krkic tregon se u largua për shkak të Guardiolës nga Barcelona dhe Ibrahimovic ishte shoku i tij më i mirë

Krkic tregon se u largua për shkak të Guardiolës nga Barcelona dhe Ibrahimovic ishte shoku i tij më i mirë

La Liga
Çfarë do të bëjë dhe nuk do të bëjë Ibrahimovic në rolin e shumëpërfolur te Milani

Çfarë do të bëjë dhe nuk do të bëjë Ibrahimovic në rolin e shumëpërfolur te Milani

Serie A
Ibrahimovic pranë rikthimit te Milani

Ibrahimovic pranë rikthimit te Milani

Serie A
‘Alhamdulilah’, Zlatan Ibrahimovic gëzon gjithë mysalimanët me një video të publikuar nga Abu Dabi

‘Alhamdulilah’, Zlatan Ibrahimovic gëzon gjithë mysalimanët me një video të publikuar nga Abu Dabi

Ndërkombëtare