LAJMI I FUNDIT:

Zgjedhjet Lokale në Shqipëri

110 Artikuj

Mbyllet hetimi për Fredi Belerin, dosja shkon për gjykim

Mbyllet hetimi për Fredi Belerin, dosja shkon për gjykim

Shqipëri
Konstituohet mes debatesh këshilli bashkiak i Himarës, një socialist në krye

Konstituohet mes debatesh këshilli bashkiak i Himarës, një socialist në krye

Shqipëri
Celibashi tregon datat, Rrogozhina përsërit zgjedhjet në korrik, Kukësi ende pa njoftim

Celibashi tregon datat, Rrogozhina përsërit zgjedhjet në korrik, Kukësi ende pa njoftim

Shqipëri
Koalicioni “Bashkë Fitojmë” kërkon përsëritjen e votimit në Elbasan

Koalicioni “Bashkë Fitojmë” kërkon përsëritjen e votimit në Elbasan

Shqipëri
Berisha kërkon komision hetimor për zgjedhjet lokale, akuzon PS-në: Sollën bandat nga Dubai

Berisha kërkon komision hetimor për zgjedhjet lokale, akuzon PS-në: Sollën bandat nga Dubai

Shqipëri
Veprat penale në zgjedhjet lokale në Shqipëri, Prokuroria: 9 kallëzime nga subjektet politike dhe 6 të arrestuar

Veprat penale në zgjedhjet lokale në Shqipëri, Prokuroria: 9 kallëzime nga subjektet politike dhe 6 të arrestuar

Shqipëri
Berisha nuk pranon humbjen në zgjedhjet vendore, akuzon Alibeajn se ka marrë shpërblim nga Rama

Berisha nuk pranon humbjen në zgjedhjet vendore, akuzon Alibeajn se ka marrë shpërblim nga Rama

Shqipëri
Dorëheqja e Alibeajt dhe zgjedhjet lokale, deputetja e PD-së Tabaku: Të reflektojmë ku gabuam

Dorëheqja e Alibeajt dhe zgjedhjet lokale, deputetja e PD-së Tabaku: Të reflektojmë ku gabuam

Shqipëri
Vazhdon përplasja Shqipëri-Greqi për rastin Beleri, Dendias: E duam miqësinë, po jo me çdo çmim!

Vazhdon përplasja Shqipëri-Greqi për rastin Beleri, Dendias: E duam miqësinë, po jo me çdo çmim!

Shqipëri
Kandidati i tretë më i votuar në Tiranë, Qori: Bëmë fushatën më të varfër, por më të pasur në ide

Kandidati i tretë më i votuar në Tiranë, Qori: Bëmë fushatën më të varfër, por më të pasur në ide

Shqipëri
Rezultati i zgjedhjeve dhe humbja në Shkodër, Berisha flet për herë të parë: Shqiptarët votuan nën presion

Rezultati i zgjedhjeve dhe humbja në Shkodër, Berisha flet për herë të parë: Shqiptarët votuan nën presion

Shqipëri
Kryeson PS, si ndahen mandatet për Këshillin bashkiak në Tiranë

Kryeson PS, si ndahen mandatet për Këshillin bashkiak në Tiranë

Shqipëri
PS mori shumicën dërmuese të bashkive në zgjedhjet vendore, reagon Rama: Faleminderit!

PS mori shumicën dërmuese të bashkive në zgjedhjet vendore, reagon Rama: Faleminderit!

Shqipëri
Humbi zgjedhjet në Shkodër, reagon Spahia: Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë

Humbi zgjedhjet në Shkodër, reagon Spahia: Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit nuk jeton gjatë

Shqipëri
“Bashkë Fitojmë” shpall fitoren në Kavajë

“Bashkë Fitojmë” shpall fitoren në Kavajë

Shqipëri
Vëzhguesit ndërkombëtarë: Zgjedhjet vendore, nën polarizim politik

Vëzhguesit ndërkombëtarë: Zgjedhjet vendore, nën polarizim politik

Shqipëri
​Alibeaj: PD, e vetmja alternativë për të nesërmën e Shqipërisë

​Alibeaj: PD, e vetmja alternativë për të nesërmën e Shqipërisë

Shqipëri
Zgjedhjet në Shqipëri: Voton në Shkodër edhe fituesi i BBVA, Luiz Ejlli

Zgjedhjet në Shqipëri: Voton në Shkodër edhe fituesi i BBVA, Luiz Ejlli

Yjet
Ambasadorja amerikane: Askush nuk duhet të shesë apo të blejë vota, po vëzhgojmë situatën në Himarë

Ambasadorja amerikane: Askush nuk duhet të shesë apo të blejë vota, po vëzhgojmë situatën në Himarë

Shqipëri
Berisha deklaratë për mediat: Qytetarët të votojnë, është një shërbim ndaj vendit

Berisha deklaratë për mediat: Qytetarët të votojnë, është një shërbim ndaj vendit

Shqipëri
Gjithçka nga dita e zgjedhjeve lokale në Shqipëri

Gjithçka nga dita e zgjedhjeve lokale në Shqipëri

Shqipëri
Nga dënimi për nxitje të urrejtjes tek hetimi për masakrën e Peshkëpisë, kush është Fredi Beleri

Nga dënimi për nxitje të urrejtjes tek hetimi për masakrën e Peshkëpisë, kush është Fredi Beleri

Klaudjo Jonuzaj
Kryeministri i Greqisë reagon për arrestimin e Belerit: Mbrojmë të drejtat e pakicës kombëtare greke

Kryeministri i Greqisë reagon për arrestimin e Belerit: Mbrojmë të drejtat e pakicës kombëtare greke

Shqipëri
Arrestimi i Fredi Belerit, reagon Sali Berisha: Hakmarrje e verbër politike e Edi Ramës

Arrestimi i Fredi Belerit, reagon Sali Berisha: Hakmarrje e verbër politike e Edi Ramës

Shqipëri